Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w dolinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w dolinie

antracyt 16:02, 02 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
Ale ładnie u Ciebie. Szadź jak prawdziwy rzeźbiarz tworzy cuda. U mnie cały dzień wilgotna mgła. Plus taki, że sąsiadów nie widać
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 18:14, 02 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
antracyt napisał(a)
Ale ładnie u Ciebie. Szadź jak prawdziwy rzeźbiarz tworzy cuda. U mnie cały dzień wilgotna mgła. Plus taki, że sąsiadów nie widać

To prawda, gapię się za okno z otwartą buzią
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
sylwik69 19:33, 02 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Witaj w Nowym Roku plany zacne a Twoja inspiracja zajefajna myślę,że bardzo pasuje do Twojego ogrodu
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Roocika 21:48, 02 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
sylwik69 napisał(a)
Witaj w Nowym Roku plany zacne a Twoja inspiracja zajefajna myślę,że bardzo pasuje do Twojego ogrodu

Witaj Sylwia Fajnie, że się podoba, teraz będę myśleć jak to połączyć haha
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
ajka 23:33, 02 sty 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4065
Roocika napisał(a)





Witaj Roocika w Nowym Roku, piękne zimowe krajobrazy u Ciebie, u mnie śnieg tylko przez jeden dzień był Tak to tylko mrozik lekki.

Śliczny synuś, radosny, oby mu tak zostało jak najdłużej, mój też był zawsze taki roześmiany, teraz ma 16 lat i jest mega poważny.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ElzbietaFranka 21:02, 03 sty 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13941
Asia witam

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Zdrowia i takich uśmiechów od syna jak najwięcej. Ogródeczka przemyślanego i ładnego i czego sobie życzysz.


Popatrz miałam odpisać a mam takiego lenia,że nic nie robię tylko zaglądam. Już kilka filmów zaliczyłam. Książkę czytam dosyć ciekawa.

Potoczek masz piękny tylko zaniedbany to lód czy mleko płynie. Ładne miejsce. Te świerki powinnas posadzić na podwyższeniu aby kiedyś nie zostały zalane.
Jak masz tam mokro to nie zapomnij posadzić choiny kanadyjskiej one lubią podmokłe tereny. Jeszcze metasekwoja lubi błotko.
Wstawiłam fotki usunę później. Choina to ta nad hortensja. Dosyć dobrze rosną


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Roocika 21:55, 03 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
ajka napisał(a)


Witaj Roocika w Nowym Roku, piękne zimowe krajobrazy u Ciebie, u mnie śnieg tylko przez jeden dzień był Tak to tylko mrozik lekki.

Śliczny synuś, radosny, oby mu tak zostało jak najdłużej, mój też był zawsze taki roześmiany, teraz ma 16 lat i jest mega poważny.

Witaj Aniu, śniegu nam nie brakuje, wciąż go mamy i dziś nawet pada
Dzieciaki szybko rosną, wydaje mi się, że dopiero się urodził a już ma prawie dwa lata, a córka dopiero co biegała jak ona a już ma 8 latek.
Byłam u Ciebie, fajnie się zmienia ogród, podoba mi się twoja rabata trawiasta.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 22:04, 03 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
ElzbietaFranka napisał(a)
Asia witam

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Zdrowia i takich uśmiechów od syna jak najwięcej. Ogródeczka przemyślanego i ładnego i czego sobie życzysz.


Popatrz miałam odpisać a mam takiego lenia,że nic nie robię tylko zaglądam. Już kilka filmów zaliczyłam. Książkę czytam dosyć ciekawa.

Potoczek masz piękny tylko zaniedbany to lód czy mleko płynie. Ładne miejsce. Te świerki powinnas posadzić na podwyższeniu aby kiedyś nie zostały zalane.
Jak masz tam mokro to nie zapomnij posadzić choiny kanadyjskiej one lubią podmokłe tereny. Jeszcze metasekwoja lubi błotko.
Wstawiłam fotki usunę później. Choina to ta nad hortensja. Dosyć dobrze rosną



Elu kochana, dziękuję za życzenia, Tobie również życzę zdrówka i dużo dobrego humoru i mniej zmartwień.
Ależ masz wielką ta choinę kanadyjską
W rzeczce woda była mętna, taka jest po opadach i roztopach, zbiera wodę z pól. Rzeczka nie jest na mojej działce, należy do skarbu państwa, ale kiedyś jak będzie czas na to, to się nią zaopiekuję po swojej stronie Niestety nie mam wpływu na krajobraz za swoim płotem, a tam nikt o nią nie dba i jest taka dzika, co też ma swój urok.
Serby rosną na podwyższeniu, tak sadziliśmy, zaraz za nimi jest spadek, nie grozi im zalanie
Choiny mam posadzone od zachodu, zaraz za nimi jest rzeczka Rosną dość dobrze, poza dwiema, które są jakieś zabiedzone, muszę się nimi zaopiekować w przyszłym sezonie.
Zobacz te zielone na wprost to choiny, za nimi rzeczka... Mają jakieś 1,5 m, muszę je trochę pociąć do zagęszczenia, w tym roku mocno urosły.

Ps. Mi się też ostatnio nic nie chce, strasznie się czuje zamknięta w domu z dziećmi bi pracą...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
AnnaMS 23:11, 04 sty 2021


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Asiu działka piękna i ciekawa, otoczenia pozazdrościć Dużo pracy już włożyliście i to widać, dużo w planach, ale to normalne, ja już mieszkam 12 lat i końca prac nie widać ... Ładne rabaty już macie i to cieszy pomalutku do przodu
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Roocika 09:04, 05 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
AnnaMS napisał(a)
Witaj Asiu działka piękna i ciekawa, otoczenia pozazdrościć Dużo pracy już włożyliście i to widać, dużo w planach, ale to normalne, ja już mieszkam 12 lat i końca prac nie widać ... Ładne rabaty już macie i to cieszy pomalutku do przodu

Witaj Aniu
Dziękuję za miłe słowa. Mam nadzieję, że roślinki się rozrosną i będzie ładnie
12 lat to sporo, ale teraz wiem jak to jest. Mieszkamy już 7 lat i wciąż w domu nie wszystko zdobione
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies