Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w dolinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w dolinie

Roocika 14:47, 05 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
MiluniaB napisał(a)
A u mnie śnieg z deszczem, pochmurno. Zapowiadają, że nadchodzi bestia - ma być mroźno

Coraz częściej myślę o wiośnie. Czekam na moje czosnki czy dadzą popis

Mirelko, na pewno będzie pięknie z czosnkami!
Zimie trzeba dać chwilę, niech pobędzie z nami. Chociaż deszczu nie zazdroszczę... u nas wszędzie zawsze okropne błoto po deszczu, bo we wsi nie ma chodników, wszędzie błoto albo szlaka albo gruz na gruntowych bleee
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Anusia 15:59, 05 sty 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Roocika napisał(a)

Hej hej, u nas wiosny niet. Właśnie się rozmyśliło i sypie znowu śniegiem...
Niedługo będzie jak w tej opowieści o domku w Bieszczadach


Asia to był domek w Karkonoszach
Tak na marginesie marzy mi się taki
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Roocika 16:37, 05 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Anusia napisał(a)


Asia to był domek w Karkonoszach
Tak na marginesie marzy mi się taki

Haha no racja
U Ciebie widzę też posypało ślicznie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 14:04, 06 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
butterfly napisał(a)
S. skalna ogolona, juz sie zbiera

____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Gruszka_na_w... 16:20, 06 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Ogród Motylka to piękna inspiracja do działań. Można czerpać. Cały proces tworzenia był świetnie opisany.
Wszystkiego dobrego Asiu!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Roocika 18:27, 06 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ogród Motylka to piękna inspiracja do działań. Można czerpać. Cały proces tworzenia był świetnie opisany.
Wszystkiego dobrego Asiu!

Dziękuję Haniu, Tobie również
Najśmieszniejsze jest to, że kiedyś te wątki przeglądałam ale jakby nic nie pamiętam. Chyba jak zaczęłam sama sadzić to coś się zmieniło.
Druga sprawa to warunki gruntowo wodne na mojej działce...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
ElzbietaFranka 19:28, 06 sty 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13941
Asia będę pamiętała. Muszę tedy pójść na spacer na ie często tam chodzę, ale co się odwlecze to jieuciecze.

A teraz podaje abyś zajrzała do szkółki roślin Larix. Tam mają sadzonki nie drogie. Myślałam o tej twojej górce przy drodze wjazdowej po lewej stronie od domu. Trzeba jeszcze poczekać do wiosny na Aleg. Będzie można kupić różne sadzonki,podaje szkółkę abyś miała jako takie rozpoznanie.

Nie musisz sadzić drzewa możesz posadzić jakieś krzaku tylko te trzeba co 2 lata przycinać.

Dzisiaj przyglądałam się u nas na osiedlu tej irdze gęstej jest niesamowicie gęstą oby tobie się też tak udało do takiego stanu doprowadzić.trzeba jej dać dobrze papu i później często ja wręcz kosić. Ta osiedlowa przepiękna bo ma dużo owoców wręcz czerwono zielona.

Znowu bez opamiętania pisze

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Roocika 21:15, 06 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
ElzbietaFranka napisał(a)
Asia będę pamiętała. Muszę tedy pójść na spacer na ie często tam chodzę, ale co się odwlecze to jieuciecze.

A teraz podaje abyś zajrzała do szkółki roślin Larix. Tam mają sadzonki nie drogie. Myślałam o tej twojej górce przy drodze wjazdowej po lewej stronie od domu. Trzeba jeszcze poczekać do wiosny na Aleg. Będzie można kupić różne sadzonki,podaje szkółkę abyś miała jako takie rozpoznanie.

Nie musisz sadzić drzewa możesz posadzić jakieś krzaku tylko te trzeba co 2 lata przycinać.

Dzisiaj przyglądałam się u nas na osiedlu tej irdze gęstej jest niesamowicie gęstą oby tobie się też tak udało do takiego stanu doprowadzić.trzeba jej dać dobrze papu i później często ja wręcz kosić. Ta osiedlowa przepiękna bo ma dużo owoców wręcz czerwono zielona.

Znowu bez opamiętania pisze

Pozdrawiam

Ela, jasne, spokojnie
My mamy żółwie tempo
Irgę będę ogarniać i ciąć Ta moja odmiana niższa to ma te owoce takie schowane, prawie ich nie widać, dosadzałam do niej później coral beauty i ta ma ładne owoce, dużo i widoczne.
Dzięki za namiar na szkółkę, będę sprawdzać.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Agatorek 09:10, 08 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Roocika napisał(a)

Hej hej, u nas wiosny niet. Właśnie się rozmyśliło i sypie znowu śniegiem...
Niedługo będzie jak w tej opowieści o domku w Bieszczadach


Ha ha, ilekroć bym jej nie czytała, to i tak zawsze mnie bawi .

U nas delikatnie prószy, ale nic nie zostaje (póki co, temperatura lekko na plusie:
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Roocika 09:53, 08 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
I ta historia z pługiem to u nas jak znalazł Zawsze jak jedzie to zostawia nam wał bramą, bo akurat ma tak pług ustawiony
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies