Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Po nitce do kłębka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Po nitce do kłębka ;)

malinia 21:39, 28 cze 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
Toszka napisał(a)


Kilka lat temu upolowałam na aukcji dużą zamrażarkę...jeszcze na gwarancji była. Za śmieszne pieniądze kupiłam

Taka zamrażarka to skarb mrozilabym hurtem
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
malinia 13:30, 30 cze 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943

Najlepiej wydane pieniądze w ogrodzie ;D
Chillout ;D
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
malinia 17:08, 30 cze 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
Powojnik kwitnie tylko raz? Czy jest sposób aby zakwitl powtórnie?
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
Nowa12 18:25, 30 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
malinia napisał(a)

Najlepiej wydane pieniądze w ogrodzie ;D
Chillout ;D


Leżak kupiłaś? . Z zawartością? .
Fajna ta zawartość. Moim siedmiolatkom by się podobała .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
malinia 19:59, 30 cze 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
Hihi tak 2lezaki i stolik na taras strefa relaksu taka że dziś odpadlam na spanie ;D wreszcie zaczynam odpoczywac w ogrodzie a nie tylko kopanie ;D
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
malinia 20:08, 30 cze 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943

Przy tarasie zaczyna być pięknie
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
sarenka 21:07, 30 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Na pewno miło popatrzeć na roślinki z tarasu,które cieszą oko zestaw wypoczynkowy super,taki leżak to marzenie
U mnie na tarasie patelnia. Nie wychodzę tam w ogóle, no chyba,że z rana na chwilę gdy jeszcze jest temperatura w miarę znośna, to wtedy staje na nim,rozglądam się i wracam. Nie wiem kiedy zaczniemy go zasadzać, więc niczego do siedzenia też nie ma
____________________
Magda W samym sloncu
malinia 22:04, 30 cze 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
sarenka napisał(a)
Na pewno miło popatrzeć na roślinki z tarasu,które cieszą oko zestaw wypoczynkowy super,taki leżak to marzenie
U mnie na tarasie patelnia. Nie wychodzę tam w ogóle, no chyba,że z rana na chwilę gdy jeszcze jest temperatura w miarę znośna, to wtedy staje na nim,rozglądam się i wracam. Nie wiem kiedy zaczniemy go zasadzać, więc niczego do siedzenia też nie ma

U mnie w zasadzie od rana znajdziesz cień nw tarasie mało bo mało ale jest za to od 14to już duuuzo od 16 jest go masa ale jest też słońce
Taras jest bardzo duży mieści basen duży stół i wypoczynek z 2duzymi leżakami więc taras spełnia swoje funkcje
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
sarenka 06:29, 01 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
To ogromny ten taras- ile ma metrów? U mnie cień zaczyna się około 17(musiałabym sprawdzić, bo cień to tylko dlatego że drzewa są na sąsiednej działce )zeby potem koło 19 komary zaczęły już zjadać
____________________
Magda W samym sloncu
malinia 10:24, 01 lip 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
sarenka napisał(a)
To ogromny ten taras- ile ma metrów? U mnie cień zaczyna się około 17(musiałabym sprawdzić, bo cień to tylko dlatego że drzewa są na sąsiednej działce )zeby potem koło 19 komary zaczęły już zjadać


mam zdjęcie jak robili
nie wiem ile dokładnie nie pamiętam alejest na szerokość całego domu i wypuszczony jakieś 5 metrów więc sporo .
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies