Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 15:15, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
tulucy napisał(a)



()


4. To, że Cię nie ma, jak najbardziej rozumiem, choć nie ukrywam, że to szkoda, nie oglądać zbyt często Twoich zdjęć.

Pozdrawiam serdecznie



Ja walczę o to, żeby do naszego ogrodu przyjeżdżali odwiedzający, jestem już na emeryturze i czas poświęcić się pisaniu, wnuczkom i ogrodowi. Obiecuję, że tutaj będę ...Ale nie sposób prowadzić tak forum, jak kiedyś, po prostu oczu już nie mam, kolan też...Tylko ogród mnie uzdrawia i tam jako tako mogę pracować. A pielenia jest non stop. Jedna osoba do pielenia to mało, a żeby taką osobę utrzymać trzeba mieć za co. Ja też pielę, sadzę, robię co mogę, dźwigam, kopię doły, przewożę ciężkie rośliny. Pracy nie ma w zasadzie...ja nie mam pracy ...dwa trzy ogrody na krzyż.. Moja konkurencja pewnie się cieszy Musimy popularyzować ogród, aby mógł sam się utrzymać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Juzia 15:16, 21 gru 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38613
Przepraszam, że nie z tęsknoty a tak brzydkiego powodu... ale wróciłam właśnie po otrzymaniu maila od jakiegoś kaktusa...
Nie wiem o co chodzi, ale Andy bym nigdy o takie rzeczy nie posądziła. Trochę się jednak znamy A ten kaktus to obca osoba, anonim.
Co za ludzie...



Dobrze wrócić na stare śmieci
Trochę zimy na nadrabianie mi zostało... Ufff
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gardenarium 15:20, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Juzia, bardzo mi miło, za jakiego by nie było powodu... Cieszę się że gotując bigos mogę zajrzeć do Waszych ogrodów.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jolanka 15:52, 21 gru 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Fajnie, że pojawiłaś się Danusiu na Forum. Cieszą każde Twoje zdjęcia i informacje
Ja ostatnio też bardzo rzadko się pojawiam ale oczywiście to stan przejściowy
Nie mogę uwierzyć, że ktoś zadał sobie tyle trudu aby namieszać i próbować zdyskredytować Andę. Ewa jest naprawdę wspaniałą dziewczyną, nikomu nie odmawia pomocy i wsparcia a jej wiedza ogrodnicza budzi chyba u wszystkich uznanie i szacunek. Dobrze, ze zablokowana ta „osobistość”, co też przyszło komuś do głowy. Aż trudno uwierzyć
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Juzia 16:17, 21 gru 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38613
Gardenarium napisał(a)
Juzia, bardzo mi miło, za jakiego by nie było powodu... Cieszę się że gotując bigos mogę zajrzeć do Waszych ogrodów.



To tylko na Ogrodowisku można gotując bigos.... łazić po ogrodach


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gardenarium 16:29, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
jolanka napisał(a)
Fajnie, że pojawiłaś się Danusiu na Forum. Cieszą każde Twoje zdjęcia i informacje


Jolu, może wpadniesz w sezonie, z Ogrodowiska trochę mało osób (stęskniłam się), ale nabywam też całkiem nowe znajomości.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Rumianka 16:54, 21 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
O jak się cieszę z nowej porcji fotek, a tym samym mogłam dotknąć Twoich Danusiu przepięknych rabat...oraz zanurzyć nos spragniony cudownych zapachów Twoich kwiatów... Latem bardzo chciałam odwiedzić Wasz ogród, ale nie udało mi się...może w przyszłym sezonie?
Gratulacje z powodu narodzin kolejnej wnusi...to prawdziwe szczęście, gdy pojawia się mała dziecinka...dużo zdróweczka i niech zdrowo rośnie.
Pozdrawiam
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
tulucy 17:57, 21 gru 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Melduję, ze choinka jest kupiona. Ale czeka pod tarasem na Wigilię. Ja z tej starej szkoły ubierania drzewka w wigilijny poranek.

Mamy naszego polskiego zwykłego świerka, świeżo ciętego, więc raczej postoi

Ale dekoracje przed domem już skończone.

Co do pracy w ogrodzie - dla mnie to niesamowita terapia, co przy moich depresjo-lękach jest nie do przecenienia.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gardenarium 19:22, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
U mnie Witek postawił choinkę, ale goła stoi. Jutro reszta.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:26, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeszcze takie fotki z października


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies