Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Napia 16:06, 27 gru 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Gratuluję wnusi i dziękuję za kolejną piękną książkę Pozdrawiam serdecznie, życząc najlepszego Nowego Roku!

Edit: Ja także dostałam wiadomość od Kaktusa i pomyślałam, ile zawiści jest w tych postach. Kaktusa nie znam, nie natknęłam się wcześniej na jej wpisy, natomiast Andę - Ewę szanuję bardzo za jej życzliwość, pomoc, wiedzę i skromność. Wspieramy się na tym forum, doradzamy sobie wzajemnie i Anda jest zawsze jedną z tych osób, które chętnie dzielą się swoją wiedza i doświadczeniem.
Dziękuję także za piękne zdjęcia obu Twoich ogrodów, które są wspaniałą inspiracją dla wielu z nas
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Dorii 17:13, 27 gru 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Gardenarium napisał(a)
Miło mi bardzo, że mogę wreszcie po roku intenstywnej pracy nad moją nową, 4 książką
"Magia traw" - ogłosić jej przedsprzedaż
https://www.lasksiazek.pl/pl/p/Magia-traw-PRZEDSPRZEDAZ/1539

Książki będą z autografem i zakupione do 18 stycznia są w promocji cenowej 48 zł zamiast 69 zł
Hasło TRAWA

Zapraszam bardzo do zakupu jako dodatkowy prezent świąteczny lub na Nowy Rok



Wszystkie moje książki pod linkiem Książki Danuty Młoźniak

To już wiem co dostanę na urodziny w tym roku :⁠-⁠D
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Alija 18:01, 27 gru 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Danusiu, przede wszystkim gratuluję wnusi, to wspaniała informacja i powód do ogromnej radości. To jest właśnie to,
co w życiu najważniejsze.
Nie było mnie jakiś czas na ogrodowisku, dziś zajrzałam i jestem zszokowana, sprawdziłam moje wiadomości i też mam informację od kaktusa Komuś musi bardzo przeszkadzać, że ogrodowisko jest tak przyjaznym, wspaniałym miejscem,
gdzie można znaleźć poradę, wsparcie, pomoc albo najzwyczajniej w świecie sobie pogadać - skoro chce zasiać ziarno niezgody.
W dzisiejszych czasach niestety jest sporo takich osób, które swoją nienawiść wylewają bezkarnie w internecie na innych.
Danusiu, dziękuję za porcję pięknych jesiennych zdjęć, Twój ogród zachwyca niezależnie od pory roku.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
LIDKA 22:05, 27 gru 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7316
Zamówiłam te i jedną z poprzednich pozycji. Zatem czekam.

I gratuluję wnusi.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Iwona100 12:41, 28 gru 2022


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Danusiu ,książka zamówiona . Bardzo na nią czekałam.
Życzę Tobie i Twojej rodzinie szczęśliwego Nowego Roku. Pozdrawiam.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Mary 19:23, 28 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513

Danusiu,
Gratuluję wnusi. Dużo zdrowia dla niej, jej rodziców i dziadków.
Gratuluję kolejnej książka. Już zamówiona.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 19:46, 28 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
Kokesz napisał(a)
Czytam o Kaktusie i coś mi świta, że już była kiedyś podobna sytuacja. Pewna ooba mająca dwa różne konta pisała pomówienia i chyba też w stosunku do Ewy.
Myślę, że to ta sama, zgorzkniała i zawistna osoba...przykre

Pozdrawiam przedświątecznie i mam nadzieję, że zobaczę Twój ogród kiedyś w realu

Nie otrzymałam wspomnianego maila od Kaktusa. Ale podobnie jak Ty, Renata, od razu pomyślałam o wcześniejszej, podobnej sprawie, choć z tego co pamiętam nie dotyczyło to Ewy/Andy. Wspomnianych kont było już wiele, czasem po kilka w jednym czasie. Ta osoba pojawia się na forum od wielu lat i dobrze zna ogrody z Ogrodowiska.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Ewik 21:40, 28 gru 2022


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Kolejna ksiazka do kolekcji zamówiona dziekuje i zycze Wszystkiego Najlepszego
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Gardenarium 12:44, 29 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję Wam za życzenia.

Ja po świętach udałam się do bukszpanowego jak tylko przestało lać i nieco obeschło. Wygrabiłam liście z trawników, wyzbierałam ze żwirku, trochę obmiotłam chodniki żeby schludnie wyglądało. Na zamaiatanie na ulicy zabrakło chęci bo taka masa mokrego piachu tam leży że na pewno ciężko będzie zamiatać.

A w domu przy kawie towarzyszy mi Kwiatuś.Już pokazywałam to zdjęcie ale nie mogę się oprzeć, codziennie tak robi.


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:46, 29 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witek z Marcinem działają w swojej pracowni



a ja na razie w Komorowie.



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies