Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 13:11, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W tym roku udało się nam bardzo dużo zrobić, spędziliśmy sporo czasu w Przypkach. Dojrzał ogród różany. Limonkowo-hortensjowa wypiękniała, zagęściła się. Zakwitła wernoniami i astrami oraz przetacznikowcami.

Zbudowaliśmy drugą szklarnię i ogrody formalne wokół niej, zlikwidowaliśmy zapasową szkółkę, wszystko udało się wsadzić.

Ale nasze oczko w głowie to Ogród Ołowiany. Poszukam zdjęć, bo mam prawie same filmy.

A to kamień i ziemniak w kształcie serca.



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:21, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308


Mur


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:22, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:22, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ogród Ołowiany



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:29, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:30, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:35, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:36, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ważne wydarzenie w naszym życiu, w piątek urodziła się trzecia Wnusia - Tosia. Mamy Sashę, Janusię i teraz trzecia dziewczynka )
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:55, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Apel:

Proszę do mnie pisać na pw w sprawie Andy, kto ma jej coś do zarzucenia. Ja jej nie wspieram, podobno jesteście oburzeni, że wspieram. Ja nikogo nie wspieram ani nie dyskrminuję.
Mnie na forum prawie rok nie ma, walczę o odwiedziny w ogrodzie, żeby móc go utrzymać i żeby mój niepełnosprawny syn Grzesio nie grzebał po śmietnikach kiedy ja umrę.
Piszę też ksiązki z tego samego powodu, kiedy umrę on dostanie pieniądze po mnie, bo renty państwo mu nie dało. więc zarzucanie mi pościgu za pieniądzem. obłudę itd. jest po prostu niesprawidliwe. Ja nie znam sprawy, ja nie mam czasu na to. Mam swoje kłopoty.
Ogrodowisku oddałam zdrowie, wiedzę, tajemnice doświadczenie, teraz czas żyć dla siebie. Niektórzy to rozumieją, a niektórzy podobno są oburzeni moją postawą? Jaką postawą?
Jedna osoba do mnie ciągle pisze, że Anda kopiuje teksty z niemieckich stron? Kto ma coś do powiedzenia w tej sprawie???????Pytam Was.

Chcę wiedzieć, czy jest to jednoosobowa wojna jednej osoby, czy faktycznie macie zarzuty poparte dowodami.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gruszka_na_w... 14:15, 21 gru 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Gardenarium napisał(a)
Apel:

Proszę do mnie pisać na pw w sprawie Andy, kto ma jej coś do zarzucenia. Ja jej nie wspieram, podobno jesteście oburzeni, że wspieram. Ja nikogo nie wspieram ani nie dyskrminuję.
Mnie na forum prawie rok nie ma, walczę o odwiedziny w ogrodzie, żeby móc go utrzymać i żeby mój niepełnosprawny syn Grzesio nie grzebał po śmietnikach kiedy ja umrę.
Piszę też ksiązki z tego samego powodu, kiedy umrę on dostanie pieniądze po mnie, bo renty państwo mu nie dało. więc zarzucanie mi pościgu za pieniądzem. obłudę itd. jest po prostu niesprawidliwe. Ja nie znam sprawy, ja nie mam czasu na to. Mam swoje kłopoty.
Ogrodowisku oddałam zdrowie, wiedzę, tajemnice doświadczenie, teraz czas żyć dla siebie. Niektórzy to rozumieją, a niektórzy podobno są oburzeni moją postawą? Jaką postawą?
Jedna osoba do mnie ciągle pisze, że Anda kopiuje teksty z niemieckich stron? Kto ma coś do powiedzenia w tej sprawie???????Pytam Was.

Chcę wiedzieć, czy jest to jednoosobowa wojna jednej osoby, czy faktycznie macie zarzuty poparte dowodami.


Danusiu, rozumiem Twoje oburzenie; zwłaszcza że kolejny raz, z niewiadomych przyczyn, ktoś robi straszne zamieszanie. Zaglądam na forum codziennie. Wątek Andy należy do moich stałych lektur na forum. Owszem, Anda podlinkowywała sporadycznie artykuły z niemieckiej prasy związane głównie z ekologią albo opisem jakiś rzadkich roślin. Z przyjemnością te artykuły czytałam. Anda to wielki miłośnik ogrodów i jedna z dobrych dusz tego forum. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wspomaga początkujących ogrodników. Nie wiem, dlaczego ktoś usiłuje zrobić zamieszanie wokół jej osoby i obrzuca ją błotem.
Kiedyś w oko wpadł mi mądry cytat Marka Twaina :"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...". Sądzę, że w tym przypadku warto byłoby skorzystać z tej mądrości. Szkoda Danusiu Twojego zdrowia i ciężkiej pracy jaką wykonałaś tworząc to forum i swoje ogrody.
Masz prawo zachowywać się tak jak chcesz, robić to co uważasz za słuszne i nikt nie ma prawa czegokolwiek Ci zarzucać.
Opisywany przez Ciebie przypadek, to pewnie kolejny przejaw naszego ulubionego polskiego piekiełka. Obrzucanie się błotem to ponoć nasz ulubiony sport narodowy. Szkoda zdrowia, aby w tym uczestniczyć.
Ogród pięknie dojrzał. Z wielką przyjemnością obejrzałam zdjęcia. Narodzin kolejnej wnuczki gratuluję. A z okazji nadchodzących świąt życzę Tobie Danusiu i Twoim bliskim spokoju, zdrowia i sił. Dziękuję za możliwość podglądania waszej pracy. To dla mnie wielka uczta duchowa.

PS. Nie wiem dlaczego ktoś uparł się akurat teraz dopiec Andzie, bo nie było jej na forum prawie pół roku.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies