Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Rumianka 18:31, 22 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10289
Gardenarium napisał(a)


Dziewczyny już napisały bardzo wiele wspaniałych słów określających Twoją dobroć Danusiu Przyłączam się do tych słów, zresztą nie pierwszy raz, i tym zacytowanym zdjęciem chcę podkreślić Twoją/Waszą dobroć i ogromne serce... okazywane również dla zwierząt... Ta urocza gromadka z pewnością uwielbia swoją Panią. Zdrowia, pomyślności i spokojności w ten nadchodzący świąteczny czas.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Kokesz 23:00, 22 gru 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Czytam o Kaktusie i coś mi świta, że już była kiedyś podobna sytuacja. Pewna ooba mająca dwa różne konta pisała pomówienia i chyba też w stosunku do Ewy.
Myślę, że to ta sama, zgorzkniała i zawistna osoba...przykre

Pozdrawiam przedświątecznie i mam nadzieję, że zobaczę Twój ogród kiedyś w realu
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Gardenarium 10:00, 23 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zapraszam z wizytą, ugoszczę serdecznie i oprowadzę po ogrodzie. Pozdrawiam Renatko.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:03, 23 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Rumianka napisał(a)

Ta urocza gromadka z pewnością uwielbia swoją Panią. Zdrowia, pomyślności i spokojności w ten nadchodzący świąteczny czas.


Dziękuje bardzo za miłe słowa. Po odejściu Kreski, co roku, zimą zawsze wyszukiwałam skrzywdzonego małego pieska, aż uzbierała się gromadka. Czy chodzić z jednym psem czy z czterema - i tak trzeba, więc bez różnicy. Gdyby to ode mnie zależało, to wzięłąbym kolejnego, nawet co jakiś czas wyszukuję, polecam innym ludziom do adopcji. Mnie już technicznie byłoby trudno chodzić z pięcioma pieskami naraz


To Kwiatek

Cudowny psiak, chociaż na poczatku było bardzo źle, przegryzł nam kable od internetu, a mnie zniszczył laptopa, ale wytrzymaliśmy spkojnie jego wybryki, aż się wszystko unormowało po 3 miesiącach. Teraz to największy pieszczoch, a jak piję kawę to wpatruje się we mnie właśnie tak:

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:07, 23 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Założyłam wątek z życzeniami. Jeśli macie ochotę się wpisać - oto link

https://www.ogrodowisko.pl/watek/11581-zyczenia-na-boze-narodzenie-i-nowy-rok-2022-2023

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kordina 17:53, 25 gru 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4751
Hej Danusiu, dopiero doczytałam, że w Waszej Rodzinie przyszedł na świat Nowy Człowiek płci żeńskiej a świat bardzo potrzebuje żeńskiej energii. Życzę żeby świat sprzyjał temu dzieciątku w rozwoju pokojem, miłością i prawdą.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
basia3012 01:21, 26 gru 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9568
Danusiu, gratuluję wnusi. Niech słoneczko rośnie ku radości całej rodziny.
Miłego świętowania.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Gardenarium 10:14, 26 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję za życzenia. Obecnie mam 3 wnuczki, prawie 6 letnią (Sasha - Aleksandra), 1,5 roczku Janusia, i Tosia (kilka dni
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:41, 27 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Miło mi bardzo, że mogę wreszcie po roku intenstywnej pracy nad moją nową, 4 książką
"Magia traw" - ogłosić jej przedsprzedaż
https://www.lasksiazek.pl/pl/p/Magia-traw-PRZEDSPRZEDAZ/1539

Książki będą z autografem i zakupione do 18 stycznia są w promocji cenowej 48 zł zamiast 69 zł
Hasło TRAWA

Zapraszam bardzo do zakupu jako dodatkowy prezent świąteczny lub na Nowy Rok



Wszystkie moje książki pod linkiem Książki Danuty Młoźniak
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
basia3 15:30, 27 gru 2022


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
jaż kupiłam i czekam na nią z niecierpliwością
____________________
JEST DOBRZE :D
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies