Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

antracyt 14:17, 21 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Danusiu, gratuluję nowego członka rodziny

Nie znam sprawy dotyczącej Andy o której piszesz, natomiast z tego co wiem ona podobnie jak Ty, przez ostatni rok nie udzielała się prawie w ogóle na forum. Ostatnio jedynie wstawiła porcję pięknych zdjęć. Pamiętam, że jakiś czas temu(może rok może dwa) pojawił się na forum troll, który pisał o niej i do niej nieprzyjemne rzeczy. Tyle z mojej strony, nie prywatnie a publicznie.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gardenarium 14:19, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję bardzo.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gruszka_na_w... 14:26, 21 gru 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Właśnie dostałam wiadomość na priv od forumki z nickiem Kaktus1. Wiadomość to skopiowane informacje wysyłane do Danusi na temat Andy. To stek bzdur, kłamstw, pomówień. Kaktus ewidentnie ma coś z głową.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Judith 14:48, 21 gru 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9916
I ja dostałam... Szukałam tej forumowiczki, ale nie ma tu żadnych jej wpisów. Nie wiem, co co tu chodzi...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Anda 14:50, 21 gru 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33389
Danusiu, cieszę się, że pojawiłaś się na forum z piękną dawką zdjęć na dodatek. Rozumiem, że masz mało czasu, więc tym bardziej cieszy mnie, że o nas nie zapomniałaś. Mam nadzieję, że za góra dwa lata uda mi się dotrzeć do Twojego ogrodu. Muszę mu zrobić reklamę wśród moich ogrodowych znajomych
Gratuluję narodzin wnuczki. Oby chowała się w zdrowiu i szczęściu

Przykro mi, że ktoś Cię napastuje pisząc jakieś dziwne rzeczy na mój temat. Ja tu z nikim wojny nie prowadzę i do mnie nikt nic takiego nie napisał. Bardzo się zdziwiłam widząc Twój wpis dotyczący mojej osoby.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
tulucy 14:52, 21 gru 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Właśnie dostałam wiadomość na priv od forumki z nickiem Kaktus1. Wiadomość to skopiowane informacje wysyłane do Danusi na temat Andy. To stek bzdur, kłamstw, pomówień. Kaktus ewidentnie ma coś z głową.



Ja również dostałam taką wiadomość.
1. Szczęka mi opadła ze zdziwienia.
2. Zarzuty nie poparte żadnymi dowodami to pomówienia.

3. Nie spotkałam się nigdy z żadnymi przykrościami że strony Ewy Andy. Wręcz przeciwnie, kiedy bardzo spodobały mi się kwiaty z nasion wówczas u nas niedostępnych, Ewa wysłała mi paczuszkę.


4. To, że Cię nie ma, jak najbardziej rozumiem, choć nie ukrywam, że to szkoda, nie oglądać zbyt często Twoich zdjęć.

Pozdrawiam serdecznie

____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Martka 14:57, 21 gru 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
O rany, ten Kaktus to przypadek kliniczny, tez dostalam i mam przekonanie, ze Przypadek Kaktus za coś strasznie nie lubi siebie i rzuca błotem. Kompleks Andy może? Tragiczny ten przypadek!!! Jestem oburzona kaktusem i wyrzucam do kosza, KAKTUS, WSTYDŹ SIĘ!!! Do kąta!!!
Danusiu, Anda to pasjonatka jakich mało, niczego z zarzutów nie można potwierdzić. Krzywda ogromna, zaangażowanie Ewy jest bezinteresowne Usuwamy Kaktusa i jej pozostałe konta z forum? To się nie godzi. Szkoda Twego czasu.
Gratuluję trzeciej wnusi!!!
NIE DAJMY SOBIE ZMĄCIĆ SPOKOJU TAKIMI farfoclami!
uściski dla Wszystkich!
Gardenarium 15:08, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Admin zrobił blokadę na Waszą prośbę. Jeśli ktoś ma coś w tej sprawie, proszę piszcie na pw.
Kto jeszcze dostał wiadomość.

A teraz zajmijmy się ogrodami i dekoracjami. Kto ma już choinkę?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Judith 15:11, 21 gru 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9916
Martka napisał(a)
O rany, ten Kaktus to przypadek kliniczny, tez dostalam i mam przekonanie, ze Przypadek Kaktus za coś strasznie nie lubi siebie i rzuca błotem. Kompleks Andy może? Tragiczny ten przypadek!!! Jestem oburzona kaktusem i wyrzucam do kosza, KAKTUS, WSTYDŹ SIĘ!!! Do kąta!!!
Danusiu, Anda to pasjonatka jakich mało, niczego z zarzutów nie można potwierdzić. Krzywda ogromna, zaangażowanie Ewy jest bezinteresowne Usuwamy Kaktusa i jej pozostałe konta z forum? To się nie godzi. Szkoda Twego czasu.
Gratuluję trzeciej wnusi!!!
NIE DAJMY SOBIE ZMĄCIĆ SPOKOJU TAKIMI farfoclami!
uściski dla Wszystkich!


Amen.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agatorek 15:12, 21 gru 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13199
Ja uważam, że to przez zazdrość/zawiść, jak zwał, tak zwał.
Wiadomość chyba otrzymała większość aktywnych forumowiczów. Ja też, i zastanawiam się, co ten kaktus bierze. Bo chyba nastąpiło przedawkowanie.

Danusiu, gratulacje ❤️

Ogród przepiękny , cudowne są te jesienne fotki.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies