Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

eVka 15:46, 08 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Danusiu, masz OGRÓD pisany dużymi literami i pogrubiony!!! jest prawdziwy, wspaniały, różnorodny. Idealny! Czy jest dom czy nie ma to przecież nie ma zupełnie żadnego znaczenia. Najpiękniejsze ogrody świata to własnie ogrody pokazowe a nie domowe ogródki
____________________
eVka 15:47, 08 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
A niemieckie dziewczynki proszę o spokój, bo trochę nie wypada u Danusi na wątku się kłócić...
____________________
AgnieszkaW 15:48, 08 paź 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Czas zmienić temat...

Danusiu, jak tam u Ciebie po nocnych przymrozkach? U mnie mróz narozrabiał co nieco. Z miłorzębów rano opadły prawie wszystkie liście, na zielono..., padły też zawilce jesienne i hosty...
Mam nadzieję, że Twój bajeczny ogród jeszcze nie zaznał mroźnego powietrza?
Uściski zostawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Figaro 15:50, 08 paź 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
effka napisał(a)
A niemieckie dziewczynki proszę o spokój, bo trochę nie wypada u Danusi na wątku się kłócić...


Nie wypada masz racje ale jak ja napisze ze we wszystkich ogrodach rosna tylko kaktusy to co ? I o to poszlo. Ze ,, na calej Bawarii,, Nie bede sie z nia o jej smieci klocic niech sobie sama swoje smieci sprzata. Dla mnie to nie powazne i tyle.

hankaandrus_44 16:46, 08 paź 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
No i basta! Pani z Bawarii niech zostanie ze swoją prawdą u siebie. A w tym wątku ta prawda ma się nijak.

To robi się niesmaczne.
Dziękujemy.

Danusiu, jeszcze raz przepraszam za wejście ze słowami nie na Twój temat.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Aneta1309 17:34, 08 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Danusiu, rano jak zobaczyłam u siebie przymrozek od razu pomyślałam, że Twoich dali byłoby żal. Dały radę?
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Kantylena 19:20, 08 paź 2019


Dołączył: 16 wrz 2016
Posty: 31
Gardenarium napisał(a)


Sprzedaję. W miarę możliwości, najchętniej stożki z cisa. Mam sporą plantację.
Kulki też, zależy jak duże.


Dobrze wiedzieć na przyszłość jeszcze nie mam swojego ogrodu, ale pewne plany już są
Gardenarium 19:25, 08 paź 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Odnośnie śmieci - czy mogę usunąć te spory? Sprawy wyjaśniłyśmy na pw. Napiszcie mi na pw koniecznie, proszę

Odnośnie przymrozków W Komorowie było zero, ale chyba było więcej mrozu, bo samochody sporo oszronione były rankiem, gdy jeszcze było ciemno. Byłam z psami wcześnie bardzo. Ale tutaj nic nie mam wrażliwego, kordyliny przewizione i stały już od sierpnia w szklarni.

W Przypkach pojechałam i strat nie ma. W szklarni temperatura minimalna wynosiła +5,8 st.C. POtem podniosła się znacznie bo świeciło słońce. Dalie leciutko niektóre przyłapało, ale można powiedzieć, że to nic.Jeszcze nie wykopuję.

Kordyliny ciągle stoją na zewnątrz i dobrze wyglądają. Jednym słowem można powiedzieć, że mrozu u nas nie było.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:26, 08 paź 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
effka napisał(a)
Danusiu, masz OGRÓD pisany dużymi literami i pogrubiony!!! jest prawdziwy, wspaniały, różnorodny. Idealny! Czy jest dom czy nie ma to przecież nie ma zupełnie żadnego znaczenia. Najpiękniejsze ogrody świata to własnie ogrody pokazowe a nie domowe ogródki


Uzmysłowiłaś mi to Dziękuję.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
KasiaBawaria 07:52, 09 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Danusiu- padlam jak napisalas jaki obszarr masz do obrobienia. Toz to wielki park. Musze koniecznie kiedys to miejsce odwiedzic.

Figaro- u nas jest miejsce na odpadki ogrodnicze, dwa razy w tygodniu mozna wywiezc. Ale my kompostujemy Jak sie ma wlasny kompostownik, to tansze sa oplaty za wywoz smieci. Wywozimy tylko chore rosliny, reszta laduje u nas
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies