Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

sylwia_slomc... 21:20, 08 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Pięknie przekorzenione sadzonki i raz dwa posadzone Niech rosną, ja sadziłam poprzednimi laty świerki końcem grudnia i rosną jak ta lala
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 23:05, 08 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
deszczowymaj napisał(a)
Piękne cisowe poletko
będę potrzebowała kilku sztuk ..więc może kupie u Ciebie Danusiu


A pewnie Zamierzamy częściej otwierać ogród, szykujemy się do tego Zmieniamy na froncie wszystko
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:05, 08 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pięknie przekorzenione sadzonki i raz dwa posadzone Niech rosną, ja sadziłam poprzednimi laty świerki końcem grudnia i rosną jak ta lala


O! I to jest dobra wiadomość.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
waldek727 23:27, 08 sty 2020


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
deszczowymaj napisał(a)
Piękne cisowe poletko
będę potrzebowała kilku sztuk ..więc może kupie u Ciebie Danusiu

A jednak!
Wiedziałem Joasiu, że się przełamiesz.
Nie ma piękniejszego żywopłotu od cisowego.
Wymaga sporo pracy, ale sama Danusia przyzna, że efekty są zdumiewające.
Zwłaszcza wiosną.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Kokesz 23:44, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
Gardenarium napisał(a)
Miło się patrzy gdy już towar rośnie. Wieczorem popadało.





O rany...tu dopiero widać jaki macie teren...końca nie widać

Ciski malutkie ale jak je podtuczysz to w mig urosna
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
basia3012 00:00, 09 sty 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9428
Jak się patrzy na te ciski to aż ręce rwą się do sadzenia. Życzę dalej dobrej pogody.
Oj, i ja przesadziłabym kilka bukszpanów bo rosną nie w tym miejscu co chcę. Jeszcze pomyślę, może coś ruszę.Choć głowa zajęta czym innym.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Gosiek33 08:00, 09 sty 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Tyle sadzonek w jeden dzień posadzonych, podziwiam. Wyszło 1000 na jedną osobę a dzień krótki

Szkoda tylko tej nieudanej partii w doniczkach. Reklamowałaś? To sprawka firmy przewozowej?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Milka 08:10, 09 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Normalnie plantacja cisów
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 08:48, 09 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gosiek33 napisał(a)
Tyle sadzonek w jeden dzień posadzonych, podziwiam. Wyszło 1000 na jedną osobę a dzień krótki

Szkoda tylko tej nieudanej partii w doniczkach. Reklamowałaś? To sprawka firmy przewozowej?


To wina producenta. Przed wysłaniem nie miał realnie tych 250 szt w p9, bo powinny być przekorzenione, więc wziął z tych małych, tych samych, wsadził do doniczek w luźną ziemię i spakował kartonem i streczem, wilgotne były, wszystko się rozpadło i posypało. Jeden wielki mętlik. Jedna paczka była rozerwana a licząc doniczki było około 200, a powinno być 250. Czyli doniczek nikt nie ukradł, może wyjęli kilka roślin, ale brakowało tak, czy tak.

Całą sytuację zamierzam opisać jako moje uwagi i zobaczę co odpisze producent. Nie opłaca się zamawiać naraz takich ilości, bo nie ma żadnej kontroli. Jak policzyć przy kurierze 2250 szt? 4 godziny murowane.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:50, 09 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kokesz napisał(a)


O rany...tu dopiero widać jaki macie teren...końca nie widać

Ciski malutkie ale jak je podtuczysz to w mig urosna


To tylko druga połowa. Z przodu jest pierwsza połowa Na całości drugiej połowy - posiane żyto ozime. Ciski będą miały dobrze. Będę dbała.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies