Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 10:25, 08 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Aha, no to czekamy na inaugurację Będzie fajnie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:29, 08 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Czy kupujecie już cebule? ja mam już złożone zamówienie w przedsprzedaży, realizacja po 8 września. Ale będę sadzić raczej tylko do gruntu na nowe rabaty.
A do donic tylko na wejście do ogrodu. Mam za to niespodziankę w wielkim trawniku na froncie. Eksplozja w kwietniu/maju/2021. Już się nie mogę doczekać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
deszczowymaj 10:29, 08 wrz 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Gardenarium napisał(a)




ta jabłoń ma jeszcze jeden atut - piękny pokrój i ciemne liście. Oprócz niej uwielbiam 'Royalty' - mam dwie. Najciemniejsze kwiaty i liście.


Też mam Royalty moja jeszcze chudzina ale i tak już pięknie kwitła

..rozpoczynam poszukiwania jabłoni 'Freja"
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Gardenarium 10:30, 08 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ja też, bo potrzebuję jeszcze jedną
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
deszczowymaj 10:36, 08 wrz 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Gardenarium napisał(a)


Wszystko zależy od tego jak to wygląda, jak jest położone. Ja na ten przykład w innej części ogrodu robię równoległe rabaty i każda będzie inna, w środku trawnik.
Ale są bardzo długie, jakieś 25 metrów.


Danusiu jak przyszykuję teren to Ci pokażę
Jedna rabata będzie też dość długa i będzie tak jakby otaczać tą drugą

ale już wiem ,że wspólnym mianownikiem będą na nich jabłonie z jednej strony już mam Royalty a na drugiej dosadzę Freja

dzięki
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 10:40, 08 wrz 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Gardenarium napisał(a)
Czy kupujecie już cebule? ja mam już złożone zamówienie w przedsprzedaży, realizacja po 8 września. Ale będę sadzić raczej tylko do gruntu na nowe rabaty.
A do donic tylko na wejście do ogrodu. Mam za to niespodziankę w wielkim trawniku na froncie. Eksplozja w kwietniu/maju/2021. Już się nie mogę doczekać.


Ja niestety nie kupuję bo trzymam kasę na Bodziszki i inne takie wypełniacze no chyba że mi jakiś grosz zostanie to kupię.. ale tylko czosnki
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
antracyt 10:58, 08 wrz 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Ja już rozpoczęłam, a może nawet zakończyłam
Chciałbym jeszcze tylko tulipany turkiestańskie dokupić, bardzo je lubię
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gosiek33 11:15, 08 wrz 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Przepiękna ta nowa rabata z wanną
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sylwia_slomc... 11:19, 08 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
U nas Emuś cebulki kupił, jakie to się okaże wiosną, wiem o co prosiła, ale czy to wziął to wiosną będę wiedziała

Zarastam roślinami Chwastem już nie tak bardzo bo oplewiłam sporo, trochę sprzątam, trochę przesadzam, też nowa rabatka jest przed budlejami, piwoniowo hostowa
Tak trawniczek ułożyłaś, że nie widać wcale że układanySuper robota
Wanna w roślinach zdecydowanie lepiej niż na trawnikuBędziesz nakrywać jak liście polecą z drzewka?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 11:35, 08 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Będę wyławiać, a u nas wieje, więc liście polecą dalej chyba. Nie jest to dla mnie uciążliwe. Z fontanny przed szklarnią wyławiam a tutaj to rękami się wyjmie codziennie.
Trawniczek miał nierówną grubość bo zdejmowałam szpadlem więc musiałam regulować ziemię pod spodem. Tak idealnie nie wyszło, ale się wyrówna
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies