Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Helen 05:35, 10 wrz 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Pszczelarnia napisał(a)
Danusiu, no po prostu odlotowa rabatka, szast - prast! I teraz będzie za mną (wielbicielką jabłoni wszelkich) chodzić jabłoń Freja.


Twoje zdolności do kreowania (i krojenia szpadelkiem) przestrzeni oraz oswajania przedmiotów nie mają sobie równych.




Napisała ta, która ma takie same zdolności
____________________
Helen - Hortensjowo
MiluniaB 07:44, 10 wrz 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Gardenarium napisał(a)
Nie mam teraz liczenia opuchlaków w bukszpanowym, liczenie było 4 lata temu i wtedy stosowaliśmy nicienie. Teraz nie liczę opuchlaków, ale różaneczniki wyglądają dobrze, gorzej z bluszczem. Ja w każdym razie odpuszczam, bo mnie w domu praktycznie nie ma.

Do Mospilanu jeszcze nie "dotarliśmy". Za dużo tego na głowie mamy.


Danusiu czy to znaczy, że już nie będzie zdjęć z Bukszpanowego?
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Gardenarium 07:47, 10 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ależ nie, to nie ma nic do rzeczy. Nie jestem w ogrodzie w ciągu dnia i nie robię zdjęć. No bo co tu robić? Nic się nie zmienia, nic się nie dzieje, ciągle tak samo. Ale mam ładnie, poprzycinane posprzątane obecnie, tylko z tyłu nieco nie zdążyliśmy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mgduska 08:55, 10 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Historia z wanną bardzo udana - i zdumiewająca Mi się już PRZED wydawało, że jest ładnie, ale PO -!!? Miałaś rację, Danusiu, teraz to jest dopiero pięknie, masz to oko
____________________
Sałatka pokrzywowa
Ogrodowy_Kal... 11:55, 10 wrz 2020


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Rabata z wanną śliczna. Ja przewoziłem drzewa w Polo z otwartą tylną klapą bagażnikową, na szczęście policji nie było Przyszedł mi pomysł na rabatę u mnie. Oczywiście nie z wanną (coby nie papugować) ale zestawieniem ciemnych żórawek i żółtej trawy. Inspirujesz !!!
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
Gardenarium 00:35, 11 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wyryłam też drugą stronę altany, ale mało co wsadzone, bo tylko trawa zdjęta i położona w innym miejscu. Czekam na siły męskie, bo to co chcę wsadzić nijak mi się nie da wydobyć z ziemi. Mus dwóch chłopaków mieć do pomocy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MiluniaB 00:55, 11 wrz 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Gardenarium napisał(a)
Ależ nie, to nie ma nic do rzeczy. Nie jestem w ogrodzie w ciągu dnia i nie robię zdjęć. No bo co tu robić? Nic się nie zmienia, nic się nie dzieje, ciągle tak samo. Ale mam ładnie, poprzycinane posprzątane obecnie, tylko z tyłu nieco nie zdążyliśmy

Obojętnie czy jest tak samo, czy nic się nie dzieje zawsze z chęcią bukszpanowy na formach oglądam. Szczerze mówiąc już się za nim stęskniłam.
Często oglądam wizytówkę
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
bialydomek 10:01, 11 wrz 2020


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 188
Danusiu,
pociągiem to na jakiej stacji wysiadac?
od której godziny ogród jest w soboty i niedziele otwarty?
Bog 10:28, 11 wrz 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549

Z tego co wiem nie ma tam dojazdu pociągiem z W-wy nie ma jechałam busem PKS potem jest jeszcze od przystanku ok.3 km do przejścia.
Gardenarium 14:09, 11 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
bialydomek napisał(a)
Danusiu,
pociągiem to na jakiej stacji wysiadac?
od której godziny ogród jest w soboty i niedziele otwarty?


Wszelkich informacji co do godzin zawsze patrzcie w wątku o dniach otwartych. Od 10 do 16 jest otwarte.
Jedzie autobus podmiejski do Krakowian, w Alei Krakowskiej przystanek Grzędy, lub z Piaseczna są autobusy do Jastrzębca, stąd jest najbliżej na skróty.
Nie ma do mnie komunikacji miejskiej.

Pociągi najbliższe myślę że Tarczyn.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies