Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Helen 09:59, 08 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8346
Gardenarium napisał(a)


Pewnie, tylko czy wytrzymacie? U nas głównie pielenie jest najbardziej potrzebne I kanciki

Jedno i drugie lubię, tylko ta odległość...
____________________
Helen - Hortensjowo
Sebek 16:07, 08 lis 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)


Oj tam z planem czy bez planu, będzie wesoło i kolorowo

Kolejne tulipany z zamówień zjechały...znowu sadzenie


Pogoda sprzyja trzymam kciuki ja już ogród na zimę posprzątałem. Jeszcze lampki powieszę i na ten rok styknie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 07:51, 09 lis 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To już święta? U mnie cały czas jesień trwa, nawet nie myślę o lampkach
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ElzbietaFranka 09:46, 09 lis 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Gardenarium napisał(a)


Złota myśl, bardzo mądra tak czynię, nie pracuję, mam same przyjemności z ogrodnictwa. Ogrodnictwo w obecnych czasach wyjątkowo zyskało na wartości, ponieważ ogrody są niezastąpione, gdy ludzie muszą przebywać w zamknięciu.
Śmiało twierdzę, że ogrody leczą, dawniej i dziś. Dzisiaj wzrosła świadomość odnośnie ich znaczenia w naszym życiu i coraz bardziej wykorzystujemy je do produkcji żywności, co jest bardzo ważne dla naszego zdrowia.




Miałam to szczęście, że pracowałam w zawodzie który bardzo lubiłam.
Teraz oprócz domowych obowiazkow zajmuje się moim "ogródkiem" który mi przynosi dużo radości,zadowolenia, odprężenia, relaksu (u mnie praca to relaks). Mimo że dużo w nim pracuje nie czuje zmęczenia nie raz boli ale przechodzi "pióra" otrzepuje i znowu do roboty.

EM zastanawia się skąd ty masz tyle siły.
Jadę na wieś, tu jest mój żywioł jestem nie do zdarcia.
Dziękuję Najwyższemu, że mam sposobność zajmowania się ogrodem.

Pozdrawiam i zdrowia życzę.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Ogrogroch 13:04, 09 lis 2020

Dołączył: 24 paź 2020
Posty: 23
Gardenarium napisał(a)
Taka to była "Moja Anglia" na początku








Piekna Kobieta i swietne miejsce. Teraz juz Piekna Kobieta i piekny ogrod. Czytam forum od kilku lat.
Gardenarium 20:13, 09 lis 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję, to bardzo miłe, ale mam świadomość swojego wieku, choć pomimo zmarszczek jestem zadowolona z tego, że mam jeszcze siłę ciężko pracować. Teraźniejsze zdjęcie, i ... chociaż jestem starsza, ale okoliczności ogrodowe są dużo bardziej kolorowe. A miesiąc ten sam, prawie ta sama data.... 12 listopada - był akt notarialny i zakup ziemi.

Minęło 6 lat







____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
UlaB 20:18, 09 lis 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Starsza ale za to - jak to mówi młodzież - wylaszczona upływ czasu bardzo Ci służy!
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Gardenarium 20:21, 09 lis 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ula... ja i wylaszczona.. zmieniłam kolory z czarnych na jaskrawe... I to mi się bardzo podoba i kilogramów ubyło co mnie cieszy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:25, 09 lis 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj znowu sadziłam tulipany, kolejne i kolejne, straciłam już rachubę... obecnie wybieram doniczki i będę je zapełniać tulipanami, aby uzupełnić puste miejsca na wiosnę.

Wspominam październik i nowe prostokąciki przy altanie







____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:27, 09 lis 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
I moja ulubiona rabata z ptakami. Ogród w tym miejscu najbardziej wypiękniał, bo był byle jaki ten front, a teraz ma fajne kolory i fajne topiary.





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies