Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

mira 23:00, 08 gru 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gardenarium napisał(a)
Miro, chyba od wiosny zrobię taki stolik rzeczy zbędnych i za grosze będę się pozbywać fajnych gadżecików, które oczywiście mam w nadmiarze
W angielskich ogrodach zawsze są takie kąciki, a to ptaszek, a to filiżaneczka, a to kubeczek... zbieractwo to jednak jest choroba, którą muszę w sobie tłumić...
A jak z Tobą? Umiesz się powstrzymać?


No to super pomysł z tym stolikiem i jeszcze książki stare jak masz czy gazety

Tak zbieractwo to problem i trzeba uważać - ja zawsze sobie zadaję pytanie gdzie to postawię albo na co ...ups nie zawsze
ale mam tez ograniczenia bo tylko lubię kupować w realu a teraz to od roku takiej szansy nie było no i dobrze

Pomysł na rzeźbę z puszek musi być super
dostałam oliwę z oliwek w ładnej puszce i dumam że do jakiś ziół by dobra była może ale zioła mam na grządce
w kolejnym roku idę w warzywa - jak dam radę na maksa - reszta musi jakoś sobie radzić

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Pszczelarnia 23:10, 08 gru 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danusiu, czy narzędzia na murze będą osłonięte jakimś daszkiem? Szkoda byłoby je wystawiać na szarganie wiatrom i zamakanie/ zamarzanie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gardenarium 08:11, 09 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
mira napisał(a)


No to super pomysł z tym stolikiem i jeszcze książki stare jak masz czy gazety

Tak zbieractwo to problem i trzeba uważać - ja zawsze sobie zadaję pytanie gdzie to postawię albo na co ...ups nie zawsze
ale mam tez ograniczenia bo tylko lubię kupować w realu a teraz to od roku takiej szansy nie było no i dobrze

Pomysł na rzeźbę z puszek musi być super
dostałam oliwę z oliwek w ładnej puszce i dumam że do jakiś ziół by dobra była może ale zioła mam na grządce
w kolejnym roku idę w warzywa - jak dam radę na maksa - reszta musi jakoś sobie radzić

pozdrawiam


Tak, mam super gazety, nawet całe roczniki, zamierzam niektóre wystawiać do przeglądania, a jak skompletuję - to będę je wiązać i również wystawiać do sprzedania. Mam całe szafy i strych gazet z kilkudziesięciu lat. Miło wracać do przeszłości, która w angielskich publikacjach - jest ciągle jednak aktualna (historyczne ogrody). Taka ściągawka, gdzie warto pojechać. Ja się inspirowałam właśnie tym. Kiedyś przecież nie było internetu, a za angielską gazetę trzeba było zapłacić w MPiKu 55 zł.

Modne są puszki po art. spożywczych, zwłaszcza stare...mam kilka takich kolorowych- do ziół i rozsady znakomite.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:14, 09 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pszczelarnia napisał(a)
Danusiu, czy narzędzia na murze będą osłonięte jakimś daszkiem? Szkoda byłoby je wystawiać na szarganie wiatrom i zamakanie/ zamarzanie.


Na murze ma być wylany taki wystający daszek. Będę tam umieszczać takie nieco gorsze narzędzia. Te cenne będą wewnątrz jakiegoś budynku albo pod dachem. Może wiata z otwartym wejściem. Może co innego, czas pokaże. Albo w kawiarence na ścianach te najbardziej cenne. Od lat zawsze kupowałam na CHFS w jednym stoisku. Mam naprawdę niektóre wyjątkowe.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:16, 09 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
pawel2806 napisał(a)
Jak zgaduję chodzi o okrąg z puszek z CHFS


Tak, tam był okrąg. Ale może nie okrąg..Witek coś wymyśli.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:24, 11 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Szalunki zdjęte, ale spadł śnieg.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:25, 11 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:26, 11 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:27, 11 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:28, 11 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies