Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz mały, zielony świat.

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz mały, zielony świat.

GabiK 14:45, 25 sie 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Basiu, procedura jest opisana w grupie: sprawy techniczne:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie

Ładnie opisane.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
nika 14:55, 25 sie 2011


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Przybyłam Basiu z rewizytą i... muszę przyznać, że bardzo mi się tu u Ciebie podoba Przede wszystkim widać ogrom pracy, jaki z M. włożyliście... patrząc na zdjęcia, jak było, a jak jest teraz... po prostu kawał dobrej roboty oczywiście to tylko moje skromne zdanie, bo ja się nie znam, ale jedno wiem na pewno, jest pięknie, a będzie na pewno jeszcze piękniej
Teraz widzę, że długa droga jeszcze przede mną...
No i ta szklarnia... i własne warzywka...mniam...ech... gdybyś miała nadmiar i chciała sprzedać, to ja chętnie
Ja też jeszcze kilka lat temu mieszkałam w mieście w bloku (Szczecin),a teraz na wsi... i wiesz, co... nie wróciłabym do tego miasta za nic w świecie
ps... i ja się piszę na spotkanie (o ile można ), w końcu jesteśmy sąsiadkami
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
radekm 15:11, 25 sie 2011


Dołączył: 10 sie 2011
Posty: 7
Bardzo fajny ogród, brzoza bardzo fajna. Widać postępy
Basiaw 17:20, 25 sie 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Brzozę kupiłam wysyłkowo, jak przyszła, to była poważnie złamana w miejscu szczepienia, zrobiłam jej opatrunek, w którym przeżyła zimę, ruszyła wiosną i żyła, chociaż słabo rosła. Teraz za nią już druga zima i chyba postanowiła nadrobić zaległości najwyraźniej w świecie rozwijając skrzydła

Gabik, bardzo dziękuję za link, zaraz się za to wezmę.

Dzięki Nika za miłe słowa, ogrom pracy przed nami, ale i tak lubię swój ogródek. Mistrzom nie dorównam, nawet nie próbuję, ale będziemy sobie dalej dłubać i ulepszać.
Jeśli wolno zapytać, mieszkasz daleko od Szczecina?

Wczoraj zaczęliśmy ze ślubnym skręcać pergolę czy jak to nazwać, taką drewnianą konstrukcję, która będzie nad placykiem przy budynku garażowym, ale z powodu trefnych śrub zaliczylismy falstart. Jak powstanie ta konstrukcja i zmieniły płotek wokół warzywniaka, to wtedy będę Was prosić o pomoc w kwestii roślinek, żeby jakoś ciekawie rozwiązać wyjście z tego patio w stronę trawnika. Wstępnie wyobrażam sobie krótką ścieżkę obsadzoną lawendą, ale z Waszą pomocą na pewno wyjdzie coś ciekawego.

Dziękuję wszystkim za zaglądanie do mnie
____________________
Nasz mały, zielony świat
nika 20:26, 25 sie 2011


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Teraz do Szczecina mam jakieś 70 km, ale w dzisiejszych czasach i gdy skończyli jakiś czas temu S3, to jak przysłowiowy rzut beretem No i czekam z niecierpliwością na zdjęcia nowej konstrukcji Ona też przez internet kupiona Siostro?
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Sebek 20:39, 25 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No właśnie jak przeczytałem w dzisiejszych czasach to miałem napisać, że nie z polskimi drogami
Ale doczytałem o S3
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Basiaw 20:45, 25 sie 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
nika napisał(a)
No i czekam z niecierpliwością na zdjęcia nowej konstrukcji Ona też przez internet kupiona Siostro?


Oczywiście Siostrzyczko, że przez internet, a jakże Konstrukcja teoretycznie zwana carportem, ale parkować to my tam najwyżej z gośćmi będziemy
Zdjęcie ze strony producenta, ale chyba się nie pogniewa, zwłaszcza, że mu obiecałam zdjęcie naszej realizacji, jak już skończymy.
Dokładnie to to kupiliśmy, tylko zadaszać na razie nie będziemy, najpierw chcę zobaczyć, czy po dołożeniu kratownicy i puszczeniu milinu będzie cień wystarczający w upały.
____________________
Nasz mały, zielony świat
nika 20:56, 25 sie 2011


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Już mi się podoba Ale i tak czekam na Twoje zdjęcia Chciałabym coś takiego na tarasie, bo skwar w dzień tam niemiłosierny, a parasol niewiele daje, ale nie wiem, co M.na to
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Basiaw 08:21, 26 sie 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
nika napisał(a)
Już mi się podoba Ale i tak czekam na Twoje zdjęcia Chciałabym coś takiego na tarasie, bo skwar w dzień tam niemiłosierny, a parasol niewiele daje, ale nie wiem, co M.na to


Jak tylko skręcimy konstrukcję, to wrzucę zdjęcia, zwłaszcza, że chcę prosić o poradę w kwestii obsadzenia okolicy tego miejsca.
Patio, nad którym będzie ta pergola ma wystawę południową, jeśli chcemy z tego miejsca korzystać latem, to jakaś zielona ściana jest konieczna, bez tego będzie to miejsce tylko na wiosnę i jesień.
____________________
Nasz mały, zielony świat
popcorn 08:48, 26 sie 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witam,
ale bedzie fajnie Juz widac
Guest-port superowy

pozdrawiam i podczytywac bede jesli moge!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies