Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 22:53, 20 maj 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Jeszcze trochę derenia.

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:58, 20 maj 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ambrowiec i judaszowce to najbardziej spóźnialskie drzewa u mnie.

Mszyce mi oblazły róże, szałwie, jaśminowca. Popryskałam preparatem olejowym. Czy on działa bo nigdy nie używałam na mszyce?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 23:06, 20 maj 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Dzisiaj widziałam w Biedronce szałwie jednoroczne sprzedawane pod nazwą omszone. Gdyby nie fakt że już posadziłam 12 szt. w ogrodzie to bym je przygarnęła. Ledwo się powstrzymałam .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magara 23:26, 20 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6675
Nowa12 napisał(a)
Dzisiaj widziałam w Biedronce szałwie jednoroczne sprzedawane pod nazwą omszone. Gdyby nie fakt że już posadziłam 12 szt. w ogrodzie to bym je przygarnęła. Ledwo się powstrzymałam .

Hehe, też widziałam, moim zdaniem to omączona była i też się powstrzymałam, bo już miałam wcześniej zamówione i posadzone
Aga - pięknie u Ciebie
Ja z kocimiętką dałam ciała - coś kojarzyłam, że ma być z kotem w nazwie, no i bez sprawdzania zapisków kupiłam Kit Kat, ale te nie powalają póki co - te Twoje super, stoją jak żołnierze
Jakiego olejowego preparatu używałaś? Mam Emulpar. Zauważyłam dziś pierwsze mszyce na jabłonkach ozdobnych. Na przedwiośniu nie zdążyłam zrobić oprysków Treolem, albo za zimno było, albo padało, albo wiało
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Nowa12 23:39, 20 maj 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magara napisał(a)

Hehe, też widziałam, moim zdaniem to omączona była i też się powstrzymałam, bo już miałam wcześniej zamówione i posadzone
Aga - pięknie u Ciebie
Ja z kocimiętką dałam ciała - coś kojarzyłam, że ma być z kotem w nazwie, no i bez sprawdzania zapisków kupiłam Kit Kat, ale te nie powalają póki co - te Twoje super, stoją jak żołnierze
Jakiego olejowego preparatu używałaś? Mam Emulpar. Zauważyłam dziś pierwsze mszyce na jabłonkach ozdobnych. Na przedwiośniu nie zdążyłam zrobić oprysków Treolem, albo za zimno było, albo padało, albo wiało


No właśnie Emulparem pryskałam ale pierwszy raz na mszyce więc nie wiem na ile jest skuteczny.
Tak. To omączona była w Biedrze . Gdybym nie miała to bym je chyba wszystkie wytargała . A ta Kit Kat to też chyba z tych niższych.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magara 00:41, 21 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6675
To chyba jutro emulpar pójdzie w użycie, może pomoże
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Anda 08:17, 21 maj 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33502
Pięknie soczyście u Ciebie. Dereń ma cudne kwiaty.

Do mojej kocimiętki koty nie przychodzą, ale ja mam Walkers Low i siewki jego.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basieksp 10:14, 21 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10261
Śliczne kwiaty ma ten dereń
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Martka 10:31, 21 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aga, klimatyczne wieczorne obrazki, szaleństwo kolorów azalii i dereniowe, piękne szałwie, a kocimiętki mnie także dopiero niedawno zwabiły, na jesień posadziłam i teraz biegam na podziwy. U mnie kwitnienie mocno opóźnione, bodziszki jeszcze ani myślą.
Nowa12 20:51, 21 maj 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magara napisał(a)
To chyba jutro emulpar pójdzie w użycie, może pomoże


Popryskałam wczoraj. Ale widzę, że jeszcze są. Może za słabo.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies