Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 13:03, 28 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Dominika11 napisał(a)
dobra taka nuda

a ten wrzos czerwony to jaka odmiana ??

Wrzosy niestety wszystkie mam NN. Dwa są takie żarówiaste. Reszta w normie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 13:10, 28 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Mgduska napisał(a)





też mam taką ziemię miejscami, w pozostałej części raptem glina i kamienie
Ja większość rabat wykopałam całkiem sama, taka byłam zajadła. Ostatnio trochę odpuszczam, syn mój urósł i czasem jak go nosi, sam mówi, że coś by pokopał, wtedy mu mówię: pokop! I pokazuję gdzie ma kopać. Kopie uczciwie, chociaż wiadomo, plan mam w głowie ja, więc cały subtelny detal, czyli oddzielanie zielsk i kamieni od reszty, to już moja robota



To ja tyle poweru nie mam bo mimo wzięcia szpadla w dłoń nie potrafię kopać w tym naszym gruzowisku. Ale żadnej innej pracy się nie boję .
Dzieci za małe a męża trzeba ubłagać ale jakoś idzie powoli do przodu.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
zszywka 19:14, 28 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Widzę nasionka w gruncie, ja skusiłam się na sadzonki (kłącza). Muszę z poczty odebrać i do doniczki Ciekawa jestem czy mi się to uda.. Na pewno wsadzę do wody na 30 min żeby się napiły, doniczka i na dwór. Może zadołuje jakby zima i wielkie mrozy miały nadejść ciekawa jestem efektu, czy coś mi wyjdzie

U mnie piach to kopie się w miarę łatwo ale czasem takie skarby znajduje że hej :/
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Nowa12 19:45, 28 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
zszywka napisał(a)
Widzę nasionka w gruncie, ja skusiłam się na sadzonki (kłącza). Muszę z poczty odebrać i do doniczki Ciekawa jestem czy mi się to uda.. Na pewno wsadzę do wody na 30 min żeby się napiły, doniczka i na dwór. Może zadołuje jakby zima i wielkie mrozy miały nadejść ciekawa jestem efektu, czy coś mi wyjdzie

U mnie piach to kopie się w miarę łatwo ale czasem takie skarby znajduje że hej :/


Te nasionka u mnie to też pierwszu raz. Jakby się przyjęły nie musiałabym kupować sadzonek . Kłączy jeszcze nigdy nie kupowałam. Musimy spróbować. Informuj o postępach .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
greg66 20:10, 28 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Wrzosy robią wrazenie, u mnie dwa lata temu padły i teraz oglądam u Ciebie

Moje już niektóre nasionka wyszły z ziemii ale ja przez miesiąc najpierw trzymałem na dworze, jeżówki i cynie daliowe już są ale np.łubin, ostrózka i naparstnica nic
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Nowa12 20:17, 28 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
greg66 napisał(a)
Wrzosy robią wrazenie, u mnie dwa lata temu padły i teraz oglądam u Ciebie

Moje już niektóre nasionka wyszły z ziemii ale ja przez miesiąc najpierw trzymałem na dworze, jeżówki i cynie daliowe już są ale np.łubin, ostrózka i naparstnica nic


Ja uwielbiam wrzosy. Obowiązkowy punkt w moim ogrodzie.
Już ci coś wyszło czyli sukces Grzegorz .
Może reszcie dłużej to trwa.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
greg66 20:41, 28 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
No wiesz sam jestem zaskoczony, pierwszy raz (jak i Ty) siałem a tu dziewczyny piszą o jakimś pikowaniu jeszcze...
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Nowa12 20:46, 28 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
greg66 napisał(a)
No wiesz sam jestem zaskoczony, pierwszy raz (jak i Ty) siałem a tu dziewczyny piszą o jakimś pikowaniu jeszcze...


Dzisiaj sobie kupiłam nawet większe doniczki do pikowania .
Najwyżej się zmarnują. Ale liczę, że jednak nie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
zszywka 21:31, 28 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Nowa12 napisał(a)


Te nasionka u mnie to też pierwszu raz. Jakby się przyjęły nie musiałabym kupować sadzonek . Kłączy jeszcze nigdy nie kupowałam. Musimy spróbować. Informuj o postępach .



Trzeba próbować Zobaczymy co nam z tego wyjdzie, może akurat A zamówiłam takie rośliny których u siebie w okolicy nie kupię wiec było by fajnie
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
sierotka 05:58, 29 lut 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Helo ja juz popikowalam łubin i wysiałam sasanki do pojemniczkow
Posadzilam do doniczek ciemierniki z klączy
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies