Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 14:57, 28 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
SlonecznyOgrod napisał(a)


Ale mnie zaskoczyłaś z tymi zdjęciami, szok...

Ogród mniej więcej znam, skarpę najbardziej kojarzę ale o takich pięknych kwiatach to już zapomniałam, cudnie masz na rabatach

Czy to Queen of Sweden?


No uzbierało się tych fotek. Sama jestem w szoku, że aż tyle .
Masz oko. To ta róża. Ma misterne te kwiaty. Nie mogę się zawsze napatrzeć.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 15:02, 28 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiaan napisał(a)
Aga wizytówka jest konieczna, u Ciebie będzie po prostu bajeczna Zawsze jak chcę nacieszyć oko kolorami zaglądam do Ciebie. Przy takiej przestrzeni musi być kolorowo, do tego jest gustownie i czyściutko pozdrawiam


Bardzo ci dziękuję za miłe słowa. Nad wizytówką pomyślę. Może za rok jak mój poziom zadowolenia z ogrodu trochę wzrośnie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 15:04, 28 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
BASIA8 napisał(a)
A Mnie Kochana od kilku lat stipa nie wychodzi, ale chyba wiem gdzie był problem. Za mało ziarenek siałam do pojemnika.


Mnie wyszła bez problemu jak na pierwszy raz ale faktycznie trochę sypałam nasion do każdego pojemniczka.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 15:10, 28 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)

W końcu się zmobilizowałam...
Ja też muszę naostrzyć sekator,tzn eM ... myślę,że nadają się te płyny do dezynfekcji...

dziś piękne słoneczko w końcu u mniew końcu i śnieg się topi... hurra !



To ja też się w końcu za to wezmę. A u mnie śnieg topi się potem znowu dosypuje i tak bez końca. Ważne, że ulice czarne .
A ja u eMka zamówiłam na prezent gwiazdkowy sprzęt do cięcia więc przynajmniej jedną rzecz mam nową i mogę szaleć wiosną .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 15:18, 28 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
MiluniaB napisał(a)
Tak, tak to prawda - ja mam sporo szkółek i ogrodniczych w okolicy, ale tej zielonej nigdzie nie widziałam. A Ty gdzie kupowałaś? Może wysyłkowo?


W zeszłym roku chyba widziałam ją w necie w Ogrodniczym Lublinie. Może w tym roku też będą ją mieli. Ale niektóre dziewczyny pisały że jest też u nich dostępna w szkółkach. Niestety nie u mnie. U mnie prawie w ogóle jakichkolwiek hakonek nie ma w szkółkach. Aureola się czasem trafi.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiaan 16:04, 28 sty 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5140
Nowa12 napisał(a)


W zeszłym roku chyba widziałam ją w necie w Ogrodniczym Lublinie. Może w tym roku też będą ją mieli. Ale niektóre dziewczyny pisały że jest też u nich dostępna w szkółkach. Niestety nie u mnie. U mnie prawie w ogóle jakichkolwiek hakonek nie ma w szkółkach. Aureola się czasem trafi.


W zeszłym roku kupowałyśmy z Wiolą tam właśnie w necie w Lublinie i zastanawiamy się czy to jest czysta macra, początkowo tak wyglądała, ale z upływem czasu przybierała inne barwy. Gdybyście trafiły gdzieś w necie dajcie znać proszę
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
MiluniaB 16:12, 28 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Dzięki. Będę szukać stacjonarnie, a jak nie dostanę to wysyłkowo. Jakoś nie lubię roślin zamawiać przez internet. Wolę sama wybierać jakie egzemplarze mi pasują
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Nowa12 16:20, 28 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiaan napisał(a)


W zeszłym roku kupowałyśmy z Wiolą tam właśnie w necie w Lublinie i zastanawiamy się czy to jest czysta macra, początkowo tak wyglądała, ale z upływem czasu przybierała inne barwy. Gdybyście trafiły gdzieś w necie dajcie znać proszę


Ona jest cały czas zielona a na jesień robi się ruda . No i rośnie spora.
Może to ona ? W każdym razie tak ją nazwali na stronie.
Jak będę gdzieś widzieć to napiszę.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 16:22, 28 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
MiluniaB napisał(a)
Dzięki. Będę szukać stacjonarnie, a jak nie dostanę to wysyłkowo. Jakoś nie lubię roślin zamawiać przez internet. Wolę sama wybierać jakie egzemplarze mi pasują


Też nie lubię przez neta ale często nie ma wyjścia bo musiałabym cały Śląsk objeździć żeby wszystko znaleźć. Generalnie jest słaby wybór w szkółkach.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
SlonecznyOgrod 11:36, 29 sty 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Nowa12 napisał(a)


No uzbierało się tych fotek. Sama jestem w szoku, że aż tyle .
Masz oko. To ta róża. Ma misterne te kwiaty. Nie mogę się zawsze napatrzeć.

Jest na mojej liście różanej, napatrzyłam się na róże przez zimę i ha! Już niektóre rozpoznaję

U mnie stacjonarnie z tymi hakonkami też nie ma szału, nieraz tylko nieraz się pojawiają, często bez opisu nazwy.

Masz śnieg?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies