Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 09:27, 28 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Mgduska napisał(a)
Chyba udany miałaś sezon - zielsko zapomniało u Ciebie urosnąć Reszta zo to pięknie!


Rosło, rosło ale źle nie było. Jeszcze mi się chce łazić i wyrywać. Ale z tego się pewnie wyrasta .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 09:28, 28 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Roocika napisał(a)

Ale ładnie


Słońce robi robotę. Pochmurne fotki to już nie to samo.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 09:29, 28 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
m_gocha napisał(a)
Ależ piękne energetyczne fotki


Miło mi, że Ci się podobają .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 09:32, 28 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
MiluniaB napisał(a)
Bardzo mi się podoba Zachęcam do stworzenia wizytówki


Na wizytówkę jeszcze nie zasłużyłam . Ty już masz taki ogród skończony, dopracowany w każdym szczególe a ja to jeszcze w rozsypce. Nowe rabaty i wieczne przerabianie starych .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 09:33, 28 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Helen napisał(a)
Ja też już przebieram nóżkami, żeby wyjść i potetrisować


No mam tak samo. Chętnie bym też przygarnęła jakieś nowe rośliny. Ale na razie jeszcze niczego nie zamówiłam.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 09:40, 28 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
BASIA8 napisał(a)
Mnie też się chce kopać w ogródeczku, ale jeszcze trzeba poczekać. Ponoć do końca lutego ma być zima. Ja myślę siać stipę w tym roku zobaczymy co wyjdzie. Buziaki zostawiam..


Pod koniec lutego to już pewnie cięcie i czyszczenie rabat. W zeszłym roku też wysiewałam stipę. To było jedyne co mi się wtedy udało. Werbena okazała się inną werbeną a szałwia inną odmianą. Nie wiem czy ja miałam pecha czy producenci tak mylą nasiona.
I w tym roku nie wysiewam .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 09:43, 28 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)


mi też się chce... już napasłam oczy śnieżną zimą... wystarczy, niech snieg znika jak najszybciej !... Sekatory w dłoń !


Wioluś za to piekną wizytowkę stworzyłaś w tym oczekiwaniu na wiosnę .
Jeszcze muszę tę sekatory wyczyścić . Nadają się do tego te płyny antywirusowe co do rąk używamy?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiaan 10:50, 28 sty 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4962
Aga wizytówka jest konieczna, u Ciebie będzie po prostu bajeczna Zawsze jak chcę nacieszyć oko kolorami zaglądam do Ciebie. Przy takiej przestrzeni musi być kolorowo, do tego jest gustownie i czyściutko pozdrawiam
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
BASIA8 10:55, 28 sty 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4612
A Mnie Kochana od kilku lat stipa nie wychodzi, ale chyba wiem gdzie był problem. Za mało ziarenek siałam do pojemnika.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
MiluniaB 11:08, 28 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3385
Nowa12 napisał(a)


Na wizytówkę jeszcze nie zasłużyłam . Ty już masz taki ogród skończony, dopracowany w każdym szczególe a ja to jeszcze w rozsypce. Nowe rabaty i wieczne przerabianie starych .

Oj tam, oj tam wizytówkę zawsze można modyfikować o aktualne zdjęcia. To co już stworzyłaś jest pięknem, a przerabiać i poprawiać będziesz zawsze.

Bardzo bym Cię prosiła, żebyś napisałam mi co to za trawa na wcześniejszej mojej wypowiedzi i cytującym zdjęciu
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies