Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 22:10, 21 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Agatorek napisał(a)


Ależ ja Ci zazdroszczę tych kloników . Takie już rozrośnięte masz

Świetne są te obręcze betonowe .

I cudne jeżówki.

W ogóle, cały ogród wymiata!


Tu jest właśnie Beni Maiko, który też masz. On szybko rośnie więc ani się nie obejrzysz jak taki będzie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:13, 21 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Martka napisał(a)
Czadu dają hortensje i jeżówki, a hakone jaka by to odmiana nie była to jest piękna. Złocienie i hakone - to połączenie pochwalę jeszcze raz, niestety nie przycinałam ich, miałam kiedyś w donicy przez jeden sezon. Jeżówki Salmony piękne. Ale najbardziej rozwaliła mnie ostatnia fotka... po prostu magiczna!


W sumie masz rację z tymi hakonkami. Wszystko jedno która odmiana byle ładnie rosły . A akurat na tej rabacie mi kilka hakonek pożarły pędraki. Te na razie są i rosną.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:14, 21 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
BASIA8 napisał(a)
Kochana bajecznie jest truj, truj takiego trucia Nam potrzeba. Buziaki zostawiam.


Kochana jesteś .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:16, 21 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kasia1980 napisał(a)
Wszystko takie piękne.


Bez przesady Kasiu. Dużo do poprawki ale kiedyś się zrobi .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:18, 21 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Basieksp napisał(a)


Ale masz ładne hortensje, podoba mi się ta piłkowana, ładny ma kolor jeżówki też bardzo ładne na pozostałych fotkach


Ta piłkowana powinna być niebieska lub fioletowa. No ale co zrobić. Róż mnie lubi.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
SlonecznyOgrod 22:23, 21 lip 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Kochana a gdzie Ty kupiłaś Sunny Delight, ja szukam od 4 lat i nigdzie nie mają?
Hortka niebieska cudna niepowtarzalna
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Martka 22:28, 21 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Nowa12 napisał(a)


W sumie masz rację z tymi hakonkami. Wszystko jedno która odmiana byle ładnie rosły . A akurat na tej rabacie mi kilka hakonek pożarły pędraki. Te na razie są i rosną.


A jak to rozpoznałaś, że to pędraki?
Nowa12 22:53, 21 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
SlonecznyOgrod napisał(a)
Kochana a gdzie Ty kupiłaś Sunny Delight, ja szukam od 4 lat i nigdzie nie mają?
Hortka niebieska cudna niepowtarzalna


W zeszłym roku je kupiłam przez internet w jakiejś szkółce ale muszę sobie przypomnieć w której bo nie pamiętam. Jak poszukam gdzie to było to ci napiszę.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:57, 21 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Martka napisał(a)


A jak to rozpoznałaś, że to pędraki?


Bo ja mam pełno pędraków w trawniku i jak robię nową rabatę to setki ich unicestwiam . Ale zawsze coś zostanie i jak wsadzę nowe, młode sadzonki to jest ryzyko, że je zeżrą. I tak było z niektórymi hakonkami. Wykopałam zaraz i niestety znalazłam w korzeniach. A ostatnio jak dzieliłam ponad metrową macrę też znalazlam niestety kilka pędraków w jej korzeniach tyle że przy tak już dużej roślinie jest szansa, że jej nie zabiją.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Basieksp 23:39, 21 lip 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
Nowa12 napisał(a)


Ta piłkowana powinna być niebieska lub fioletowa. No ale co zrobić. Róż mnie lubi.


Ja właśnie mam taką wpadającą w delikatny fiolet, ale ta u Ciebie różowa, mi się podoba
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies