Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 18:22, 25 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
gogo napisał(a)
Pode mną też mogłaby się urwać

Ach, te lampy, efekt niesamowity

Na komary najlepsze są jaskółki, mogę Ci podesłać, bo kolejne 5 młodych już lata, a drugim gnieździe następna para siedzi na jajkach


Masz gniazda jaskółek na domu? Czy gdzieś indziej zakładają?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 18:24, 25 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magleska napisał(a)
Z oświetleniem bajka

ja też psikałam buksy ,pomimo ,że ćmy nie znalazłam na szczęście


Też próbuję wydedukować czy to przypadek że u mnie ich na razie nie ma czy coś im nie pasuje w moich krzakach . Pryskam tak jak ty ale tylko lepinoxem. Jak znam życie to przylecą jak będę na urlopie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 18:25, 25 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
BASIA8 napisał(a)
Ogród z oświetleniem bomba my pryskamy ogród co rok i mamy spokój przed komarami Buziaki


Zastanawiałam się czy to działa bo niektórzy mówią że tylko do pierwszego deszczu.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
BASIA8 19:33, 25 lip 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Piękne zakupy my jeden raz pryskamy w sezonie i mamy spokój. Zapraszam do Nas w wolnej chwili
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Nowa12 21:04, 25 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
BASIA8 napisał(a)
Piękne zakupy my jeden raz pryskamy w sezonie i mamy spokój. Zapraszam do Nas w wolnej chwili


Fajnie wieczorem posiedzieć na tarasie bez użerania się z komarami.

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasia_CS 08:20, 26 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
O proszę, też myślałam, że to do pierwszego deszczu działa ten oprysk antykomarowy. Wieczorne posiedzenie na tarasie jest obecnie wykluczone, bo krwiopijcy tylko się czają...zresztą za dnia też, tam gdzie jest choć ciut cienia nie da się spędzić kilku chwil w spokoju.

Zakupki w szkółce to zawsze olbrzymia przyjemność - dla oczu to już przede wszystkim
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
MartaCho 11:40, 26 lip 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2144
Ojej, jak tu pięknie u Ciebie!
Muszę przewertować wątek od samego początku
Podpowiesz mi jeszcze wcześniej, zanim doczytam, co to za drzewko rośnie między stipami?
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Nowa12 12:30, 26 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
MartaCho napisał(a)
Ojej, jak tu pięknie u Ciebie!
Muszę przewertować wątek od samego początku
Podpowiesz mi jeszcze wcześniej, zanim doczytam, co to za drzewko rośnie między stipami?


Dereń kwiecisty Cherokee Chief .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 12:35, 26 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kasia_CS napisał(a)
O proszę, też myślałam, że to do pierwszego deszczu działa ten oprysk antykomarowy. Wieczorne posiedzenie na tarasie jest obecnie wykluczone, bo krwiopijcy tylko się czają...zresztą za dnia też, tam gdzie jest choć ciut cienia nie da się spędzić kilku chwil w spokoju.

Zakupki w szkółce to zawsze olbrzymia przyjemność - dla oczu to już przede wszystkim


Uwielbiam zwiedzanie szkółek zwłaszcza dobrze wyposażonych i z właścicielami/pracownikami, którzy lubią to co robią i mają dużą wiedzę.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Ewa777 22:33, 27 lip 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18398
Pięknie masz oświetlony ogród. Światło dodaje mu uroku.
U mnie na szczęście do tej pory nie było komarów, pewnie przez suszę. Można było siedzieć w ogrodzie do późna. Do tego wieczory takie ciepłe, że to sama przyjemność.
Zamówiłam jeżówki "SUNSEEKERS RAINBOW" i "SUNSEEKERS SALMON". Tak mi się u Ciebie spodobały. Jak wysoko one u Ciebie rosną?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies