Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Margerytka40 12:53, 19 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Też muszę wymienić Evergoldy i chyba na Raureif właśnie. Mam jej sporo z podziału to będzie za free. Pokażesz stan obecny judaszowca Rising Sun? Mój ma jakieś takie prawie przezroczyste listki. Nie wiem czy to norma czy nie koniecznie
Piękne azalie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Nowa12 13:14, 19 maj 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Margerytka40 napisał(a)
Też muszę wymienić Evergoldy i chyba na Raureif właśnie. Mam jej sporo z podziału to będzie za free. Pokażesz stan obecny judaszowca Rising Sun? Mój ma jakieś takie prawie przezroczyste listki. Nie wiem czy to norma czy nie koniecznie
Piękne azalie


On takie ma na początku listki. U mnie ma co roku końcówki gałązki przemarzniętych, często na wiosnę młode liście mu brązowieją i opadają a potem szybko nadrabia . W tym roku już teraz o niebo lepiej wygląda niż w zeszłym ale za to nie kwitł. Więc coś za coś .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 13:16, 19 maj 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ewa777 napisał(a)
Wiosna w pełni Fajnie, ze podzieliłaś się swoimi zdjęciami. Bardzo przyjemnie je się ogląda. Zwłaszcza, że na moje rododendrony i derenie muszę jeszcze poczekać


Mój rodek też dopiero zaczyna rozwijać pąki ale liście po raz pierwszy ma okropnie pogryzione więc słabo wygląda . Liczę że jak zakwitnie to kwiaty zasłonią liście .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 13:21, 19 maj 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
April napisał(a)
Aga, bardzo dawno nie zaglądałam a tu tyle się dzieje. Piękne azalie, grujeczniki. Wisteria wprawiła mnie w osłupienie.
Bardzo ładne zdjęcia. Muszę teraz częściej wpadać bo pewnie co rusz to coś fajnego się pokaże


A to witam w moim grajdołku .
Teraz to właśnie ten moment że ogrody zmieniają się w błyskawicznym tempie. I powoli już zaczynam się modlić o deszcz .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 13:23, 19 maj 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
sarenka napisał(a)
Pięknie kwitnąco aż miło
Powiedz mi czy turzyca Reureif nie rozrasta się kłączami?


Podobno nie ale będę ją mieć po raz pierwszy a że dziewczyny bardzo chwalą a te moje carexy już dawno miałam wywalić to taką zamiankę chcę zrobić . No i kolor mi się podoba.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Margerytka40 13:36, 19 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Nowa12 napisał(a)


Podobno nie ale będę ją mieć po raz pierwszy a że dziewczyny bardzo chwalą a te moje carexy już dawno miałam wywalić to taką zamiankę chcę zrobić . No i kolor mi się podoba.


Raureif nie rozłazi się, rośnie grzecznie w kępce. Kępka szybciutko się powiększa
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 13:40, 19 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Nowa12 napisał(a)


On takie ma na początku listki. U mnie ma co roku końcówki gałązki przemarzniętych, często na wiosnę młode liście mu brązowieją i opadają a potem szybko nadrabia . W tym roku już teraz o niebo lepiej wygląda niż w zeszłym ale za to nie kwitł. Więc coś za coś .


Uff, czyli wszystko ok. Mój kwitł o dziwo bo maluch jeszcze. Te kwiatki średnio mi się widzą, róż z żółcią liści nie wywoľał u mnie pozytywnych doznań. No cóż nie można mieć wszystkiego. Liściory za to cud, miód potem
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Judith 13:57, 19 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Nowa12 napisał(a)


A to witam w moim grajdołku .
Teraz to właśnie ten moment że ogrody zmieniają się w błyskawicznym tempie. I powoli już zaczynam się modlić o deszcz .

Modlitwa nic nie da . Nasza władzunia juz próbowała ze dwa lata temu na posiedzeniu sejmu...
Ja śledzę aplikacje pogodową i u nas zapowiadają się spore opady w sobotę. Uwierzę, jak zobaczę...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiolka5_7 14:47, 19 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Judith napisał(a)

Modlitwa nic nie da . Nasza władzunia juz próbowała ze dwa lata temu na posiedzeniu sejmu...
Ja śledzę aplikacje pogodową i u nas zapowiadają się spore opady w sobotę. Uwierzę, jak zobaczę...
u mnie niby ma lać od piątku do niedzieli... Zobaczymy modlę się aby tylko gradu nie było
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sarenka 15:20, 19 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Margerytka40 napisał(a)


Raureif nie rozłazi się, rośnie grzecznie w kępce. Kępka szybciutko się powiększa

To dobrze wiedzieć na przyszłość
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies