Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 22:50, 19 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Magara napisał(a)

Sylwia, no z tym kajetem to mnie powaliłaś ale chyba faktycznie musisz go mieć skoro pamiętasz kto co od Ciebie chciał choć sami zainteresowani (włącznie ze mną) się pogubili
Jakieś stanowiska w służbach się ponoć zwalniają - może byś w castingu wystąpiła? - kajet już masz

Kajet być musi bo skleroza by zjadła nasion zebrane, ale co dla kogo, a tak to kto adresu nie da jego wina
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 00:29, 20 lut 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ula drzewa posadzone od zachodu i od wschodu, od południa na sporej części powinno być ok. Docelowo tamta cześć będzie mocno leśna bo my będziemy coraz starsi, ale to jeszcze parę ładnych lat a w tym czasie łąka niech cieszyKrety mi pomogły dziś w wysiewie bo im kopce rozgarniałam i w to siałam nasiona, zobaczymy co będzie bo z tej firmy Leg...ko to tak średnio wschodzą mi nasiona
Ja dziś kobieto uplanowałam jeszcze dwie nowe rabaty w podwórku....jakbym mało roboty miała.....ale bardzo mi tam będą pasowały tylko chyba nie będą typowo bylinowe, choc to pewnie w praniu wyjdzie jak zawsze


To super wszystko
Dodatkow rabaty mnie nie dziwią A wiesz że na meilA mi nie odpowiedzieli w sprawie iglaków.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
AniazUroczyska 00:55, 20 lut 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
sylwia_slomczewska napisał(a)

Kajet być musi bo skleroza by zjadła nasion zebrane, ale co dla kogo, a tak to kto adresu nie da jego wina


Sylwuś , a mój adres jest aktualny w kajeciku?
BKosimkArt 08:04, 20 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Ach te oczary czarują nieziemsko... i jak fajnie kwitnie wawrzynek, chyba nigdy nie widziałam na żywo...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
sylwia_slomc... 12:21, 20 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Urszulla napisał(a)


To super wszystko
Dodatkow rabaty mnie nie dziwią A wiesz że na meilA mi nie odpowiedzieli w sprawie iglaków.

Poważnie? To może zadzwoń jak chcesz dam Ci numer tel bo mam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 12:23, 20 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
AniazUroczyska napisał(a)


Sylwuś, a mój adres jest aktualny w kajeciku?

Aniu daj na priv bo adresów nie notuję bo potem i tak nie wiem kto jest kto, a nie chciałabym pomylićJa bardziej zapamiętuję nazwą wątku lub nikiem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 12:24, 20 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
BKosimkArt napisał(a)
Ach te oczary czarują nieziemsko... i jak fajnie kwitnie wawrzynek, chyba nigdy nie widziałam na żywo...

Wawrzynek pachnie obłędnie słodko vaniliowo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
galgAsia 13:40, 20 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ooo, jaką masz już wiosnę A te kwitnące teraz krzewy - marzenie Ja mam od 2 dni kalinę bodnantską - pachnie tak, że nos się w trąbkę zwija I piękny kolorek ma
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
deszczowymaj 15:00, 20 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Sylwuś wiosennie u Ciebie ,że ho ho

Jak patrzę na te Wasze hektary ..to zastanawiam się, czemu ja marudzę,że jeszcze tyle mam do ogarnięcia mój ogródeczek przy Twoim to takie pierdu-pierdu
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
sierotka 15:30, 20 lut 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witam i pozdrawiam postów nie nadążam czytać wiosnę poczuly dziewczyny i pędzą jak Pendolino
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies