Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Alicja169 07:50, 04 sie 2020


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Zmiany, zmiany.. ale pięknie!
Te rybki to od razu były duże? Bo u mnie już trzeci rok i ciągle są niewielkie.
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Urszulla 09:22, 04 sie 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21786
sylwia_slomczewska napisał(a)


woda się nalewa długo to w tym czasie kącik zadumy trzeba do wyglądu doprowadzić


Cudowne relacje z ogrodowej pracy. Przyznam że nie zmierzyłabym się z nią, bardzo trudna, wymagająca siły. Za to efekty bombowe samotni mam aż nadto więc na krzesełku zadumy nie posiedzę, choć mi się batdzo podoba ale tak bym nad tym stawikiem pourzędowała i zobaczyła te owady i inne gady przy wodopoju.
Tak odchodząc trochę od ogrodu, gdy kupiliśmy papugę to szukałam informacji na temat ich życia w naturze, jedzenia itp. Z racji tego że latają właśnie do wodopoju rano i wieczorem to tak naszemu pupilowi zmieniam wodę i też zaobserwowałam stałe przyzwyczajenia.
Nie dziw się ptakom że tak głośno protestowały bo Twoje oczko chyba jest dla nich najbliższym wodopojem jak fajnie że go mają Zresztą zimą też urzędują u Ciebie gromadnie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Gosiek33 09:45, 04 sie 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Znowu kawał dobrej roboty zrobiliście. Człowiek to jednak zawzięta bestia
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sylwia_slomc... 10:43, 04 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
Alicja169 napisał(a)
Zmiany, zmiany.. ale pięknie!
Te rybki to od razu były duże? Bo u mnie już trzeci rok i ciągle są niewielkie.

Tak od razu 5 cm stąd podejrzewam, że to napływowe bo nie urosłyby takie w półtora miesiąca
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:46, 04 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
Urszulla napisał(a)


Cudowne relacje z ogrodowej pracy. Przyznam że nie zmierzyłabym się z nią, bardzo trudna, wymagająca siły. Za to efekty bombowe samotni mam aż nadto więc na krzesełku zadumy nie posiedzę, choć mi się batdzo podoba ale tak bym nad tym stawikiem pourzędowała i zobaczyła te owady i inne gady przy wodopoju.
Tak odchodząc trochę od ogrodu, gdy kupiliśmy papugę to szukałam informacji na temat ich życia w naturze, jedzenia itp. Z racji tego że latają właśnie do wodopoju rano i wieczorem to tak naszemu pupilowi zmieniam wodę i też zaobserwowałam stałe przyzwyczajenia.
Nie dziw się ptakom że tak głośno protestowały bo Twoje oczko chyba jest dla nich najbliższym wodopojem jak fajnie że go mają Zresztą zimą też urzędują u Ciebie gromadnie

Tak w rowie już wody nie ma wszystko z okolicy przylatuje pić, dlatego warto się było zmierzyć z mułem kolejny raz, bo dla nich głównie to zrobiliśmy....no i może trochę dla mnie żebym na muł nie patrzyła
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:49, 04 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
Gosiek33 napisał(a)
Znowu kawał dobrej roboty zrobiliście. Człowiek to jednak zawzięta bestia

Oj tak, zawzięta
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
deszczowymaj 10:53, 04 sie 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
sylwia_slomczewska napisał(a)
pasują i wygodne, a do tego stabilne





Ach Sylwia Sylwia i mężu Sylwii niezłomni jesteście ..podziwiam nieustannie

Kącik zadumy super sprawa można sobie posiedzieć niby razem a jednak osobno
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
sylwia_slomc... 11:14, 04 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
siu jak się siedzi to jedno drugie widzi bo actinidia jest na przednim słupku, a winorośł na tylnym, między nimi przejście Reasumując jest sześć słupków każdy obrośnięty czym innym( jak to u mnie) Trzy róże, actinidia i dwie winorośle z tylu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
deszczowymaj 11:20, 04 sie 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
sylwia_slomczewska napisał(a)
siu jak się siedzi to jedno drugie widzi bo actinidia jest na przednim słupku, a winorośł na tylnym, między nimi przejście Reasumując jest sześć słupków każdy obrośnięty czym innym( jak to u mnie) Trzy róże, actinidia i dwie winorośle z tylu


Czyli jednak podgląd jest
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
sylwia_slomc... 11:32, 04 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
No baaa musowo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies