Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Kawa 14:31, 04 sie 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Sylwia uwielbiam u Ciebie tą ilość roślin i kolorów
i podziwiam nieustannie za siły do pracy i jej rezultaty!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
popcorn 15:39, 04 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Sylwia, ja nie wiem skąd Wy bierzecie tyle siły. I czasu! Przecież praca, w tych tempeaturach człowiek pada, a Wy jeszcze taki kawał obrabiacie... szacunek!!!
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 16:46, 04 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81611
Kawa napisał(a)
Sylwia uwielbiam u Ciebie tą ilość roślin i kolorów
i podziwiam nieustannie za siły do pracy i jej rezultaty!

Dziękuję Sił coraz bardziej ubywa, dużo rzeczy robimy wolniej, ale cieszy jak jest zrobione
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:53, 04 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81611
popcorn napisał(a)
Sylwia, ja nie wiem skąd Wy bierzecie tyle siły. I czasu! Przecież praca, w tych tempeaturach człowiek pada, a Wy jeszcze taki kawał obrabiacie... szacunek!!!

Emuś dziś ma w planach koszenie granicy, ja nic nie robię choć powinnam posadzić liliowca, którego od sąsiadki dostałam, ale muszę też odgruzować dom bo byśmy zarośli całkiem przez ogród, więc dziś romans z żelazkiem mam i z garami bo ogóreczki trzeba kisić jak urosły
Ale wczoraj był dzień mocno ogrodowy i mimo komarów( okupiona bąblami)posadziłam na dolnej półce rowu tojeści rozesłanej dużo, a w ażurach mojej dąbrówki z donicy w podwórku. Jak się przyjmą powinno fajnie być. Niebieski z różem floksów zagra wiosną, potem liliowce z tojeścią też jeszcze zostało posadzić liliowców i host na wyższym brzegu w drugim rzędzie, ale jeszcze nie kupione liliowce, bo hosty mam i jak będziemy przesadzać pod budowę kojca to właśnie tam dosadzę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosialuk 20:11, 04 sie 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Ja podziwiam, bo jeszcze forum ogarniasz.
Dziękuję za pamiątkowe zdjęcie. Roślinki z korzonkiem posadzone, a obcięte zielone rozmnażam w doniczkach. Jak się uda to będzie już coś widać.
U nas gorąco, też w tym roku jakaś niemoc mnie dopadła. Przez brak ruchu kondycja gorsza.
Jutro ma padać i dobrze, bo z wierzchu już taka skorupa się zrobiła i ciężko się robi cokolwiek.

____________________
Gosia Bylinowa łąka
MiluniaB 21:03, 04 sie 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Sylwia pisałaś u mnie o dostarczeniu azotu tam gdzie trociny. Konkretnie nasz coś sprawdzonego? Czy azofoska może być?
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
sylwia_slomc... 21:28, 04 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81611
Gosialuk napisał(a)
Ja podziwiam, bo jeszcze forum ogarniasz.
Dziękuję za pamiątkowe zdjęcie. Roślinki z korzonkiem posadzone, a obcięte zielone rozmnażam w doniczkach. Jak się uda to będzie już coś widać.
U nas gorąco, też w tym roku jakaś niemoc mnie dopadła. Przez brak ruchu kondycja gorsza.
Jutro ma padać i dobrze, bo z wierzchu już taka skorupa się zrobiła i ciężko się robi cokolwiek.


Gosia u nas też duchota straszna, ale po południu powiało troszkę, w nocy i nad ranem popadało ciut i dobrze bo podlało może to co wczoraj posadziłam w rowieKondycja z roku na rok słabnie, ja już widzęforum nie ogarniam, zaglądam nie zawsze piszę, za dużo mam zaznaczonych wątków do odwiedzania, ale co ja poradzę jak mi się tyle ogrodów podoba
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:31, 04 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81611
MiluniaB napisał(a)
Sylwia pisałaś u mnie o dostarczeniu azotu tam gdzie trociny. Konkretnie nasz coś sprawdzonego? Czy azofoska może być?

Mirellka ja lałam gnojówkę z pokrzyw i na początku azofoskę wiosną dawałam, ale od dwóch sezonów chyba sypie po troszku Yara Mila Complex bo u nas rolnicy bardzo ją sobie chwalą. Ale ja dosłownie odrobinkę i nie całościowo tylko pod konkretne rośliny na starcie wiosną, potem już nie dodaję nic oprócz gnojówki i jesienią popiołu.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ania111 22:51, 04 sie 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Jak dawno nie zaglądałam
Ile ciekawostek
Zaraz nadrobie
____________________
Ania Spelnione marzenie
Pszczelarnia 22:54, 04 sie 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Nie wiem jak ogarniasz tak duży ogród ale ogarniasz i to pełną parą. Czytam, że jeszcze to i jeszcze to i już czuje się zmęczona.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies