Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 13:52, 06 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Dla ptaków ozdobnych i drobiu drobnego
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Roocika 14:58, 06 gru 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Sylwia ile pracy... Szacunek wielki My obornika nie możemy dokończyć odchwaszczać, ostatnio był zamarznięty, a jak teraz odmarzł to mąż do pracy. Żłobek zamknięty z powodu korony, więc siedzę z dziećmi, próbuję pracować...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
antracyt 15:25, 06 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11783
Ale masz imponujące zimowe plany
Ciekawa jestem woliery i jej mieszkańców. Z przyjemnością będę podglądać postępy prac
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
hankaandrus_44 16:00, 06 gru 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Gunera już udomowiona, ptactwo będzie miało domek, a z dzikusami jesteście za pan brat! TYlko jeszcze czas potrzebny na przeżywanie miłych momentów w tych kontaktach z przyrodą. Życzę Wam go jak najwięcej.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Rumianka 17:14, 06 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10298
U Ciebie praca wre na całego, ja też wczoraj jeszcze przesadziłam 2 kloniki, bo ziemia miękka...Sylwia, masz tyle różnych klonów więc może któryś jest jak moje, nie wiem co to za odmiana...?
Ogród zaśnieżony bardzo elegancki...a woliera? jestem ciekawa efektu...Pozdrawiam
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Urszulla 17:54, 06 gru 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21885
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dla ptaków ozdobnych i drobiu drobnego


A jakie to ozdobme będą? Zdradzisz plany?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
kasiek 18:46, 06 gru 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kasiujeszcze mam do przycięcia róże, do zawinięcia dwa klony palmowe i mamutowca, Emuś ma kosić górną łąkę i lasek, ja rozsypać w klasku liście wygrabione z podwórka, do założenia deski na grządki w warzywniku, uprawienie grządek i plewienie między tujami, a ogrodzeniem, bo z granic chwast się pcha, podgolić wierzby w lasku, spalić to co będzie po przycinkach. A potem do zbudowania woliera i jej wykończenie. Koszenie bylinówek. Jeśli pogoda pozwoli zaległe kanty na rabatach i.....pewnie skończy się luty w tym czasie i czas będzie zacząć przycinkę w ogrodzie drzew owocowych i krzewów w tym wiśnie te wielkie nad rowem. Potem rozwiezienie kompostu i zbudowanie od nowa najstarszego kompostownika bo już się rozlatuje po 8 latach( kompostownik powstał nim założyliśmy ogród).....a potem.....potem to już wiosna i nowy sezon
Tak to jest przy dużym ogrodzie, roboty nie brakuje cały rok


No faktycznie, szczerze podziwiam Ale w sumie ja mam mały a w tym roku mało było odpoczynku. Jutro wielkie cięcie orzecha i brzozy, potem biorę się za dekorowanie saloniku
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
eda 19:59, 06 gru 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Sylwuś jakie fajne fotki mrożone
Miłego Mikołajkowania
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:31, 06 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Roocika napisał(a)
Sylwia ile pracy... Szacunek wielki My obornika nie możemy dokończyć odchwaszczać, ostatnio był zamarznięty, a jak teraz odmarzł to mąż do pracy. Żłobek zamknięty z powodu korony, więc siedzę z dziećmi, próbuję pracować...

No czasem tak się zdarza, że wszystko pod górkę, życzę by się szybko poprawiło i pozwoliło dokończyć odchwaszczanie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:32, 06 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
antracyt napisał(a)
Ale masz imponujące zimowe plany
Ciekawa jestem woliery i jej mieszkańców. Z przyjemnością będę podglądać postępy prac

Woliera to już na pewno nie w tym sezonieRaczej po Nowym roku
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies