Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Dorota321 16:43, 15 sty 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
Mieszkańcy Waszej woliery ślicznie wyglądają i młode też już macie, to znaczy że dobrze opiekujecie się całym dobytkiem. Ogród w zimowej szacie pięknie wygląda, na jednym zdjęciu to chyba były przekwitłe kwiatostany Marcinków - wyglądały zjawiskowo.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
sylwia_slomc... 17:55, 15 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Martka napisał(a)
Sylwia, trzymam kciuki za tamę, ale jeszcze bardziej za zdrowie i formę - wiem jednak, że potrafisz się "czepiać" pozytywów i czerpać z nich radość, może i tym razem tak będzie. Och, satysfakcja po spotkaniu z geodetą jest ogromna. Niestety, takie chwile "podwiniętego ogona" trwają krótko, słusznie domagasz się pisemnego ustalenia - de facto użyczenia im części Twojej działki w użytkowanie. To powinno być objęte umową moim zdaniem. Życie pokazuje, że pamięć ludzka krótka.

Ja uważam, że tego typu ustalenia to tylko na piśmie, tak jest bezpieczniej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 17:58, 15 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Dorota321 napisał(a)
Mieszkańcy Waszej woliery ślicznie wyglądają i młode też już macie, to znaczy że dobrze opiekujecie się całym dobytkiem. Ogród w zimowej szacie pięknie wygląda, na jednym zdjęciu to chyba były przekwitłe kwiatostany Marcinków - wyglądały zjawiskowo.

Ptaki znowu na jakach zasiadły, w dziobie mają, że to styczeń i zimą. To już będą ich trzecie lęgi i u papużek falistych i zeberek.
Marcinki w mrozie są równie fajne jak w czasie kwitnienia



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:35, 16 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Mam chwilkę to może jakieś porównania wreszcie
2015

2021

i w przeciwnym kierunku

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:45, 16 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
2015

2021



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 15:09, 16 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10007
Ale porównanie pięknie Wam wszystko porosło takie powroty do tego jak było na początku, u mnie zawsze wywołują takie miłe wspomnienia
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
kasiek 15:10, 16 sty 2022


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
Ale trafiłam
Matko jak to wszystko urosło niesamowicie, ile kolorów!
Czytam że zaraza była, ale wszystko z Wami ok?
Przygody z sąsiadami i urzędami ciągna się u ciebie niemiłosiernie ale miejmy nadzieję że w końcu nadejdzie upragniony spokój.
A o co chodzi z tamą? Bo jak widziałam kiedyś konstrukcję to wydawała się solidna i skręcona porządnie w środku, az tak ją koparkowy naruszył?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Anda 15:14, 16 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Niesmowite zmiany, pięknie jest teraz. Trud się naprawdę opłacił
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 15:20, 16 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
2015

2021


____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
basia3012 15:38, 16 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9319
Sylwia, super porównanie. Pamięć jest zawodna a na zdjęciu wszystko jest pokazane jak na dłoni.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies