Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 22:59, 04 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
za to cukinie w tym sezonie rodzą aż miło ta żółta jest przepyszna, mamy ją pierwszy raz


kwitnie róża pnąca marketowa sadzona wiosną

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:17, 04 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Basieksp napisał(a)
Ale Wam to idzie podziwiam, dużo pracy macie z tym remontem, ale jaka będzie satysfakcja, że to Wasza samodzielna praca a belki super wyszły, bardzo ładnie a ogrodowo, to zaciekawiło mnie połączenie liliowców z funkiami, może jeden pomiędzy moje funkie wcisnę

Słabo idzie bo nie mamy czasu za dużo na te roboty remontowe, wykorzystujemy soboty, w tygodniu rzadko bo i w ogrodzie sporo do zrobienia, a chwast nas normalnie goni
liliowce świetnie wygladają w hostach, w piuropuszniku, z czosnkami, piwoniami, a jak kolor dobry wybierzesz to i z astrami i z rudbekiami i z jeżówkami też

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 23:32, 04 sie 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
I goście fajni miło tak ogrodowo się spotkać jutro ma u nas padać, to w sobotę pokombinuje z moimi liliowcami
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kordina 00:35, 05 sie 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Z gości rozpoznałam tylko dwie dziewczynki
Remont pomimo, że na raty, to jednak konsekwentnie do przodu! I to najważniejsze. Mój remont starego budynku jak widzę, był bardzo podobny do Twojego, też zrywanie podłóg, wylewki, impregnat, podłogówka i znowu wylewka itp itd
A jak ta nieszczęsna ściana poza fundamentem? Ruszyliście z nią? Pewno jeszcze nie
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Magara 01:17, 05 sie 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Melduję, że zaglądam, i podziwiam ile się u Ciebie dzieje Na każdym froncie I ogrodowym i remontowym i towarzyskim
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 08:32, 05 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Idziecie jak burza z remontem

Fajni goście , tylko niestety nie poznaję wszystkich . Ślimak i grzybki bardzo u Ciebie pasują
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
sylwia_slomc... 10:54, 05 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Basieksp napisał(a)
I goście fajni miło tak ogrodowo się spotkać jutro ma u nas padać, to w sobotę pokombinuje z moimi liliowcami

My bardzo lubimy spotykać się z ludźmi, zwłaszcza gdy wspólna pasja łączy Przez pandemię i powodzie mocno spotkania musieliśmy ograniczyć, bardzo nam tego brakuje. Dobrze, że choć od czasu do czasu udaje się spotkać
Kombinuj, na pewno będzie ślicznie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:57, 05 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Kordina napisał(a)
Z gości rozpoznałam tylko dwie dziewczynki
Remont pomimo, że na raty, to jednak konsekwentnie do przodu! I to najważniejsze. Mój remont starego budynku jak widzę, był bardzo podobny do Twojego, też zrywanie podłóg, wylewki, impregnat, podłogówka i znowu wylewka itp itd
A jak ta nieszczęsna ściana poza fundamentem? Ruszyliście z nią? Pewno jeszcze nie

Ze ścianą jeszcze czekamy bo otwór po kominie wykorzystujemy do przejazdu taczkami z betonem na wylewki ale już nie za długo trzeba się za to brać, bo z kominem do zimy musimy zdążyć
To Ty wiesz jak ten nasz remont wygląda z własnego doświadczenia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:58, 05 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Magara napisał(a)
Melduję, że zaglądam, i podziwiam ile się u Ciebie dzieje Na każdym froncie I ogrodowym i remontowym i towarzyskim

A ja bym się tak chciała kiedyś móc ponudzić trochę, widać w naszym życiu tak się nie da
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:00, 05 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Agatorek napisał(a)
Idziecie jak burza z remontem

Fajni goście , tylko niestety nie poznaję wszystkich . Ślimak i grzybki bardzo u Ciebie pasują

Lubię takie drobne smaczki ogrodowe, nadają pikanterii ogrodowi i są świetnym zajmowaczem odwiedzających nas dzieci, One też w naszym ogrodzie się nie nudzą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies