Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 11:30, 07 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Kasiapod napisał(a)
Sylwia jestem na bieżąco z waszymi pracami remontowymi i uwielbiam was podglądać
Drzwi już wyglądają super, a będzie jeszcze piękniej jak będą już skończone.
I tak mi się od razu przypomniało jak remontowaliśmy swój dom to miałam 5 szt drewnianych drzwi z futrynami i ja głupia wyrzuciłam bo przecież chciałam mieć nowe
Pamiętam, że żałowałam, ale no cóż, człowiek czasami nie pomyśli

Wiesz często życie podejmuje za nas decyzję, czasem pojawiają się możliwości, których się wcześniej nie spodziewamy. Czasem to otwiera nowe pole manewru, czasem zamyka. Pierwotnie inaczej planowaliśmy pracę z domem i np też jedne drewniane drzwi poszły na śmieci, a dziś przydałyby się np do spiżarni... No cóż, tak to w życiu bywa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:55, 07 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Czy ktoś jeszcze ma problem z dodaniem zdjęć w wizytówce?
Usiłuje zaktualizować swoja i wyskakuje mi komunikat, że link niepoprawny lub strona usunięta i odsyła na stronę główna forum
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rojodziejowa 22:01, 07 gru 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8401
Nie pomogę, bo wizytówki nie mam...
Ale czasami mi wyskakiwał podobny komunikat.. wtedy w pasku adresowym, tam gdzie na końcu jest podany numer strony zmieniałam ręcznie na stronę wcześniejszą

czyli np jak tutaj:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/9663-ranczo-szmaragdowa-dolina-ii?page=3252

liczbę 3252 zamieniałam 3251 i wtedy mi wskakiwała. Ale nie wiem czy to Ci w czymś pomoże
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
sylwia_slomc... 02:26, 08 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Spróbuję...

Niestety, strony mi otwiera, ale zamieszczonych zdjęć nie chce przesłać tylko wyskakuje ten komunikat
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
antracyt 08:25, 08 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11586
Ja też nie mam wizytówki, ale problem wyskakuje mi dość często podobny jak u Asi i tak samo go rozwiązuję.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gruszka_na_w... 09:32, 08 gru 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
sylwia_slomczewska napisał(a)
Spróbuję...

Niestety, strony mi otwiera, ale zamieszczonych zdjęć nie chce przesłać tylko wyskakuje ten komunikat


To może być problem serwera. Może brak już na nim miejsca na nowe zdjęcia.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwia_slomc... 10:34, 08 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
antracyt napisał(a)
Ja też nie mam wizytówki, ale problem wyskakuje mi dość często podobny jak u Asi i tak samo go rozwiązuję.

Nie pomogło
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:35, 08 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


To może być problem serwera. Może brak już na nim miejsca na nowe zdjęcia.

Ale w wątkach normalnie dodaję i jest ok. Nie znam się. Każdy wątek ma swój serwer?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 11:00, 08 gru 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ale w wątkach normalnie dodaję i jest ok. Nie znam się. Każdy wątek ma swój serwer?


Nie, to nie tak. Serwer to po prostu komputer o większej pojemności. Część plików zapisuje się też w tzw. chmurze (trzeba opłacić możliwość zapisywania na niej danych i Danusia te koszty ponosi). Problem zapewne związany jest z administrowaniem. Zgłoś problem Roninowi.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwia_slomc... 13:23, 08 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Nie, to nie tak. Serwer to po prostu komputer o większej pojemności. Część plików zapisuje się też w tzw. chmurze (trzeba opłacić możliwość zapisywania na niej danych i Danusia te koszty ponosi). Problem zapewne związany jest z administrowaniem. Zgłoś problem Roninowi.

Zgłosiłam Haniu wczoraj w dziale technicznym. Dzięki za pomoc i wyjaśnienie. Ja jestem noga w tych sprawach, dosłowny samouk komputerowy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies