Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Rumianka 14:30, 08 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10223
Obejrzałam przed chwilą wizytówkę i jest sporo wstawionych zdjęć z dzisiejszą datą...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 14:40, 08 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81796
Teraz się udało zaktualizować zimę i wiosnę 2022. Kto ma chęć na kolory to zapraszam do wizytówki na ostatnie strony
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Pszczelarnia 19:18, 08 gru 2022


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Sylwio, fajnie tak podpatrywać remonty u kogoś ... Ogrom pracy u Was.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
sylwia_slomc... 19:24, 08 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81796
Pszczelarnia napisał(a)
Sylwio, fajnie tak podpatrywać remonty u kogoś ... Ogrom pracy u Was.

Ewo pamiętam jak u Siebie walczyłaś dzielnie, z super efektami Też lubię podglądać u innych bo to zawsze jakaś wiedza i inspiracje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:32, 08 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81796
Nasza kinia Pumba zrobiła mi wczoraj "prezent" na środku wjazdu pięknie ułożyła mi zamordowaną młodą łasiczkę
Wzbudziła we mnie chęć mordu na niej. To ja się bujam ze szczurem, żywołapki nie zakładam przez takich mieszkańców właśnie, a ta zamiast niego łaskę złapała naturalną pomocnicę w walce z gryzoniami...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
antracyt 08:50, 09 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11567
Tzn kot przytargał?
Znajomi mają kota, co im młode króliki przynosi pod drzwi. Kiedyś się z tego śmiałam, bo myślałam, że to żart, ale jak u nich raz nocowaliśmy, to taki prezent też dostałam...
Szkoda łasiczki.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 09:25, 09 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10191
Oj szkoda jej no mógłby ten kot na tego szczura zapolować, no ale nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Urszulla 10:03, 09 gru 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21795
Normalnie horror.

Prześliczne zdjęcia w wizytówce, powódź nie! ale też była częścią życia ogrodu i jego historią. W sumie gdyby nie ona nie byłoby nowej architektury. Z woliery mam niedosyt.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 10:46, 09 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81796
antracyt napisał(a)
Tzn kot przytargał?
Znajomi mają kota, co im młode króliki przynosi pod drzwi. Kiedyś się z tego śmiałam, bo myślałam, że to żart, ale jak u nich raz nocowaliśmy, to taki prezent też dostałam...
Szkoda łasiczki.

Jej matka przynosiła takie duże gabaryty. Dwa razy zająca, raz bażanta raz gronostaja...., a jej babka polowała na psy i to bez wzgl. na rozmiary psa. Każdy który zbliżał się za blisko ogrodzenia, albo nas zostawał z zaskoczenia napadnięty. Ludzie normalnie nagrywali jak widzieli co ona robi. Co ciekawsze, nie było psa, który by się jej postawił, a nie zwiewał gdzie pieprz rośnie. Trzeba było pilnować szczepień na wściekliznę u niej żeby były aktualne bo to niezbyt normalne zachowanie jak na kota było. Widać w genach tak miała po jakichś ....gepardach chyba bo to dokładnie tak wyglądało jak polowania gepardów lub lwów tylko w miniaturze.
Ta jest wnuczką tamtej kotki biega ze mną po ogrodzie jak pies, a jak jej zniknę z oczu to za chwile słychać jakby tętent kopyt tak biegiem mnie dogania, ze aż dudni. Też jak na kota nienormalnie bo koty raczej przemieszczają się po cichutku na poduszkach pod palcami...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:47, 09 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81796
Basieksp napisał(a)
Oj szkoda jej no mógłby ten kot na tego szczura zapolować, no ale nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli.

No nie zawsze, a tak po prawdzie to prawie nigdy nie jest jakbyśmy chcieliBardzo mi żal było tej łasiczki...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies