Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Katkak 13:25, 19 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dziś ze łzami w oczach pożegnaliśmy naszą znajdę Szajkę, a Florek Jej synuś walczy o życie
Szajka czymś się zatruła( albo trutka, albo opryski rolników)
Przed wczoraj zdrowe koty, wczoraj nie było Jej cały dzień dziś przyszła pod dom ledwo żywa, mimo leków podanych próba ratowania nie powiodła się, może gdyby wcześniej przyszła byłaby szansa, a tak.....
Mały prawdopodobnie wyssał z mlekiem matki, Jego stan jest lepszy, ale czy się uda uratować to jeszcze trudno powiedzieć, walczymy, On i Ja o Niego.
Jakieś fatum nad naszymi zwierzakami ostatnio czy jak???....zupełnie jak nad ogrodem

O nie, wielki żal. Młoda kicia. Nie nacieszyliście się sobą jeszcze, a tu taka wiadomość. Przykro mi Sylwuś. Oby jej malucha udało się uratować. Może zjadła trutkę na gryzonie, albo podtrutego gryzonia.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Dominika11 13:35, 19 sie 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Sylwiu bardzo mi przykro
trzymajcie się cieplutko
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
sylwia_slomc... 14:07, 19 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
paradas napisał(a)
Ale piękne budleje, super żywopłot
Kopuła jak zarosła, masz zdjęcie jej wnętrz?
Aż się przykro robi czytając. Biedne koty.
Podziwiam za ogrom pracy i za to że się nie poddajesz chociaż ostatnio wiatr wieję w oczy. Trzymajcie się! Mam nadzieję że zwierzakom się polepszy

W kopule siewki bylin się panoszą w tym sezonie z braku czasu na plewienie, tam stoją tylko dwa taborety w środku więc nie bardzo jest co opokazywać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:09, 19 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
Dzis dowiedziałam się, że u najbliższej sąsiadki trzy dorosłe koty w ubiegłym tygodniu otute padły. Mamy poważne podejrzenia, że to ta sama osoba co potrąca zwierzaki samochodem, ale nie wiemy kto to
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eVka 14:15, 19 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Matko, czytam o kotkach, bardzo wpsółczuje, bo stracilismy w podobnych okolicznościach w tym roku dwa kociaki... Ludzie są okrutni!
____________________
Katkak 14:23, 19 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dzis dowiedziałam się, że u najbliższej sąsiadki trzy dorosłe koty w ubiegłym tygodniu otute padły. Mamy poważne podejrzenia, że to ta sama osoba co potrąca zwierzaki samochodem, ale nie wiemy kto to

rety, co za czub
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Pszczelarnia 14:28, 19 sie 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
sylwia_slomczewska napisał(a)

jak reszta ketmi podrośnie to one będą dawały kolor w tym momencie


Ostatnio widziałam żywopłot z ketmi pięknie prowadzony i zachwyciłam się. Te kwiaty bardzo pasują do sierpniowego kolorowego, energicznego ogrodu.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
sylwia_slomc... 14:39, 19 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
effka napisał(a)
Matko, czytam o kotkach, bardzo wpsółczuje, bo stracilismy w podobnych okolicznościach w tym roku dwa kociaki... Ludzie są okrutni!

Tylko człowiek tak potrafi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:40, 19 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
Pszczelarnia napisał(a)


Ostatnio widziałam żywopłot z ketmi pięknie prowadzony i zachwyciłam się. Te kwiaty bardzo pasują do sierpniowego kolorowego, energicznego ogrodu.

Tak i mogą ładnie ogród kolorem ubrać nawet taki upałami zmęczony
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 14:42, 19 sie 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Boszsz, oby się temu człowiekowi wróciło z nawiązką to, co teraz daje innym, czyli ból i śmierć.

Ja lubię wszystkie zwierzęta. Z kotami mam jedynie problem, gdy pół godziny męczą myszy zanim je uśmiercą. Ostatnio widziałam kota sąsiadki i nie mogłam na to patrzeć.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies