Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

tulucy 16:55, 19 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Sylwia a możecie dać znać na policję? Albo do gminy do wydziału środowiska?
U nas ktoś kilka lat temu rozkładał trutki na osiedlu i bardzo dużo kotów zginęło. Mój też wtedy do domu nie wrócił. U nas są gołębiarze i oni potrafią też rozkładać specjalnie dla kotów.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gosiek33 17:02, 19 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Ludzie straszni bywają

Bardzo współczuję
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
AnnaMS 17:44, 19 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Sylwuś, tak mi przykro ... swoją ostatnią kotkę Julcię straciłam w listopadzie zeszłego roku, wiem jak to boli, w grudniu pojechaliśmy po kolejną kotkę - już trzecią /pierwsza Kicia też odeszła w listopadzie kilka lat temu.../ i ból mniejszy, teraz Malwina odpędza smutek i przykre wspomnienia
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
hankaandrus_44 19:13, 19 sie 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Oby więcej takich przypadków nie było. Współczuję.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
sylwia_slomc... 19:32, 19 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
Anda napisał(a)
Boszsz, oby się temu człowiekowi wróciło z nawiązką to, co teraz daje innym, czyli ból i śmierć.

Ja lubię wszystkie zwierzęta. Z kotami mam jedynie problem, gdy pół godziny męczą myszy zanim je uśmiercą. Ostatnio widziałam kota sąsiadki i nie mogłam na to patrzeć.

Nie meczą ich dla zabawy tylko coś tam w stresie mysz wydziela co powoduje, że staje się jadalna dla kota( kiedyś dawno czytałam i nie wiem na 100 procent czy prawda, ale tego się trzymam)
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:35, 19 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
tulucy napisał(a)
Sylwia a możecie dać znać na policję? Albo do gminy do wydziału środowiska?
U nas ktoś kilka lat temu rozkładał trutki na osiedlu i bardzo dużo kotów zginęło. Mój też wtedy do domu nie wrócił. U nas są gołębiarze i oni potrafią też rozkładać specjalnie dla kotów.
Nie sądzę by znaleźli sprawcę, w miastach żyletki w mięsie podkładaja psom pod blokami i policja nic nie robi to na wieś przyjadą szukać.....wątpię. Podałam do wiadomości publicznej na Forum gminy celem ostrzeżenia. By właściciele zwierzaków pilnowali i wyczulili sie na dziwne zachowania przechodniów, ale to wiesz pojedzie auto, szybę odsunie wrzuci na posesję i tyle go widzieli, jak Cie nie ma to nie wiesz, że coś wrzucono i tyle
Niektórzy ludzie to bydlęta
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:36, 19 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
Gosiek33 napisał(a)
Ludzie straszni bywają

Bardzo współczuję

Walczymy....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:37, 19 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
AnnaMS napisał(a)
Sylwuś, tak mi przykro ... swoją ostatnią kotkę Julcię straciłam w listopadzie zeszłego roku, wiem jak to boli, w grudniu pojechaliśmy po kolejną kotkę - już trzecią /pierwsza Kicia też odeszła w listopadzie kilka lat temu.../ i ból mniejszy, teraz Malwina odpędza smutek i przykre wspomnienia

Wiem tylko w takiej sytuacji zastanawiam się czy jest sens sprowadzać kolejnego kociaka....na wsi nie brakuje takich szukających domu ......
Nie wiem. Mój tato mówi, że kot musi być, ja się zastanawiam ....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:38, 19 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
hankaandrus_44 napisał(a)
Oby więcej takich przypadków nie było. Współczuję.

Coś nam teraz życie pod górkę idzie...jak to życie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jolanka 19:46, 19 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Też bym takiemu trutkę podsunęła wrrr Jak tak można? Nie potrafię zrozumieć draństwa
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies