Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Majówka na Majówce

Pokaż wątki Pokaż posty

Majówka na Majówce

mikina34 12:47, 18 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Wiolka5_7 napisał(a)

O tak,ale to jeszcze nie teraz
Ja też muszę przekopac jeszcze z dobrami...jesienią się za to wezmę...
To mała rabata 3m x 3 m więc luz

No tak, rabata 3 x 3... u mnie jedna, nad którą chcę popracować to jakieś 2-7 x 20m
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Nowa12 13:41, 18 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
mikina34 napisał(a)

No chyba oszalałaś nic nie będę pokazywać, sucha trawa (bo przecież nie trawnik), zbieranina roślin upchnięta na kawałkach ziemi (nie mylić z rabatami) i szerokie rowy po wykopanym ligustrze... miodzio. Wolę zadbać o Wasze wysublimowane poczucie estetyki Agatko


Gorszej trawy niż ja nie masz . I jak na nią patrzę to rzeczywiście bardzo cierpi moje poczucie estetyki. Ja nie wiem co jeszcze pędraki tam wpierniczają .
Zbieraninę roślin też mam jak w ogrodniczym .
A dziury to fakt nie rów tylko dwa kratery po wykopanych roślinach .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Aurelllia 13:46, 18 kwi 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Ojojojo wprawdzie już 103 strona, ale rownież gratuluje 100-tki To fajnie jak wątek do niej dobije i tętni życiem
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
hanka_andrus 13:56, 18 kwi 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Widzę wiosnę! I rozpoczęte prace upiększające! Super kwitnienie, to nic, że ocenzurowane wazne, że własne!

Paczuszka dostarczona i już czeka na zadołowanie. Może jutro najpóźniej w sobotę,. Buziaki!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
mikina34 14:23, 18 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
hanka_andrus napisał(a)
Widzę wiosnę! I rozpoczęte prace upiększające! Super kwitnienie, to nic, że ocenzurowane wazne, że własne!

Paczuszka dostarczona i już czeka na zadołowanie. Może jutro najpóźniej w sobotę,. Buziaki!


Fajnie, bałam się, że długo będzie w transporcie Mam nadzieję, że dotarły w dobrej kondycji. Pokaż po posadzeniu jak się mają
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 14:24, 18 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Aurelllia napisał(a)
Ojojojo wprawdzie już 103 strona, ale rownież gratuluje 100-tki To fajnie jak wątek do niej dobije i tętni życiem


Z tym tętnieniem to może za duzo powiedziane, ale powolutku (podobnie jak ja) idzie ku lepszemu
Pozdrawiam Aurelio
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 14:26, 18 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Nowa12 napisał(a)


Gorszej trawy niż ja nie masz . I jak na nią patrzę to rzeczywiście bardzo cierpi moje poczucie estetyki. Ja nie wiem co jeszcze pędraki tam wpierniczają .
Zbieraninę roślin też mam jak w ogrodniczym .
A dziury to fakt nie rów tylko dwa kratery po wykopanych roślinach .

No to co ja Ci mam pokazywać jak masz swoje, przecudnej urody, malownicze zakątki Obróć się ze dwa razy dookoła i jakbyś była u mnie
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Gruszka_na_w... 15:23, 18 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Przy tych letnich temperaturach u mnie za chwile będzie po tulipanach. Wiem już do kogo przyjdę na przedłużenie sezonu tulipkowego.
Moja Ola w podobnym stadium.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Nowa12 16:26, 18 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
mikina34 napisał(a)

No to co ja Ci mam pokazywać jak masz swoje, przecudnej urody, malownicze zakątki Obróć się ze dwa razy dookoła i jakbyś była u mnie


Myslałam, że poogladam Twoje zakątki i mi się humor poprawi .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiolka5_7 18:03, 18 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20483
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Przy tych letnich temperaturach u mnie za chwile będzie po tulipanach. Wiem już do kogo przyjdę na przedłużenie sezonu tulipkowego.
Moja Ola w podobnym stadium.

A mi przy tych temp. mdleją dzielone jeżówki,ech...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies