Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Majówka na Majówce

Pokaż wątki Pokaż posty

Majówka na Majówce

mikina34 10:09, 25 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
makadamia napisał(a)

Jeszcze mi te dwa świerki przeszkadzają. Naprawdę bym je rozdzieliła

Czyli tego małego przesadzić w inne miejsce? Rozumiem, że psuje układ ale jakby był serb to też czy dlatego, że to ni pies ni wydra?
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Zana 11:42, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
makadamia napisał(a)

Jakby się dało umieścić te śś po dwóch stronach bramy to byłoby super.



I ja się do tej propozycji przychylam. Też o tym pomyślałam gdy wczoraj wieczorem na telefonie czytałam. Na razie mało je widać, bo one same w sobie też nie za wielkie, ale kiedyś...
No i przydałby się za nimi żywopłot, najlepiej zimozielony (cisy?), na tle którego odbijałyby się pnie. I wtedy moim zdaniem byłoby ok., korony kiedyś będą ponad siatką. No wydaje mi się, że fajnie by to wyglądało.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 11:49, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Zana napisał(a)


I ja się do tej propozycji przychylam. Też o tym pomyślałam gdy wczoraj wieczorem na telefonie czytałam. Na razie mało je widać, bo one same w sobie też nie za wielkie, ale kiedyś...
No i przydałby się za nimi żywopłot, najlepiej zimozielony (cisy?), na tle którego odbijałyby się pnie. I wtedy moim zdaniem byłoby ok., korony kiedyś będą ponad siatką. No wydaje mi się, że fajnie by to wyglądało.


Ooo, fajny plan
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
jolanka 15:06, 25 kwi 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Mnie tez się podoba pomysł z śś i zielonym tłem
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
mikina34 15:21, 25 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Kobiałki kochane, no to Was brutalnie sprowadzę na ziemię , żywopłotu z cisa nie będzie (przynajmniej nie w najbliższym czasie) z lewej będzie płotek drewniany, taki sielski, brązowy, może powtórzę go też z prawej przy borówkach. I to tyle z tła , no nie wydolę na nic innego
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
popcorn 16:08, 25 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Widzę że planowanie idzie na całego Fajnie byłoby się spotkać, dobrze nam się gadało, przemyśl ten Opatówek, będzie stado nas w niedzielę Jupi!
____________________
Mój nowy ogródek
Zana 16:26, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
mikina34 napisał(a)
Kobiałki kochane, no to Was brutalnie sprowadzę na ziemię , żywopłotu z cisa nie będzie (przynajmniej nie w najbliższym czasie) z lewej będzie płotek drewniany, taki sielski, brązowy, może powtórzę go też z prawej przy borówkach. I to tyle z tła , no nie wydolę na nic innego


Kiedyś wydolisz, nie pali się. Zostaw z tyłu miejsce przy sadzeniu śś.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Nikita 17:42, 25 kwi 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Monia, jedź z nami do tego Opatówka !!! Super będzie.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
makadamia 17:53, 25 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zana napisał(a)


Kiedyś wydolisz, nie pali się. Zostaw z tyłu miejsce przy sadzeniu śś.


O właśnie!

Bo wiesz, takie płotki drewniane to mają króciutki żywot....

Te świerki to tak, generalnie dwa w jednym miejscu to za dużo. Jeśli to serby, to można jednego zagospodarować w innym kącie ogrodu. A jeśli którys to pospolity, to od razu na ognisko go daj.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Nowa12 18:39, 25 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ja to bym chciała chociaż ze 3 kulki z cisa a tu może sobie strzelisz żywopłocik .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies