Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Majówka na Majówce

Pokaż wątki Pokaż posty

Majówka na Majówce

mikina34 15:16, 03 wrz 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Wendy79 napisał(a)
Super działasz, tyle pracy za Tobą. Czekam razem z Tobą,aż się wszystko rozrośnie.

Staram się jak mogę Aga, kocham tą dłubaninkę, chociaż jak widać przychodzą chwile zwątpienia
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 15:20, 03 wrz 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Ale żeby nie było, że mi pypeć na języku wyrośnie, bo rzucam kalumnie, wczoraj nad Majówką pojawiło się zjawisko rzadko w tym roku spotykane, padał deszcz (od ponad 3 tygodni nie było kropli deszczu)

Az uwieczniłam tę chwilę ku pamięci
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
popcorn 15:27, 03 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jeja! Deszcz!
Chcesz trochę mojego? Mi już wystarczy
pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 15:28, 03 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hehe fajny Henryk
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 15:31, 03 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jesu ale działasz! I to przy tej suszy i upałach! Mam te sosny kupowałam jako piramidalis weź mnie nie strasz że to nie one! hehe

zmiany super

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
hankaandrus_44 16:30, 03 wrz 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7203
Jeszcze będziesz narzekać na nadmiar wody... najlepiej, żeby było w normie. co nie?
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Dominika11 17:05, 03 wrz 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
mikina34 napisał(a)


Dzięki, jeszcze mam coś w zanadrzu
zaskakujesz, nie dajesz się nudzić
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
AniazUroczyska 03:01, 04 wrz 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
mikina34 napisał(a)


Grażynko, dziękuję za miłe słowa, ale właśnie się uzewnętrzniłam u Agaty, że przechodzę kryzys... gdzie nie spojrzę piękne, soczyste kadry, światłocień gra, bo i cienia dużo, a u mnie wszystko wysuszone, marne, ledwo żywe, ile bym nie wlała wody wszystko pada z umęczenia upałem. W tym roku natura dała mi jasno do zrozumienia, że się porwałam z motyką na słońce, dopóki nie będzie cienia z drzew, krzewów wszystko będzie ledwo zipało. Nie dość, że ziemia marnej jakości to i patelnia totalna, wszystko usycha na słońcu.
Ech...

Moniko, nie przesadzaj! Byłam, widziałam i nie dam się nabrać na takie narzekania To prawda ,że duże drzewa i krzewy niewątpliwie dodałyby cienia i uroku, ale i tak wszystko Ci pięknie rośnie i kwitnie! Warzywnik, o jakim można tylko pomarzyć, borówki bogato obsypane jagodami i różnorodność zadbanych, kwitnących i zdrowo rosnących roślin na rabatach! To mało? Uschniętych roślinek jakoś nie było widać Rozumiem,że zapewne kosztuje Cię to wiele wysiłku, ale widać efekty Twojej pracy i trzeba się z tego cieszyć! U mnie są duże drzewa i cień i ziemia leśna, piaszczysta, ile bym nie nawiozła( 10 ton obornika) , ile bym nie wlała wody - i tak sucho! Jednak coś rośnie i cieszy
mikina34 10:42, 04 wrz 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
popcorn napisał(a)
Jeja! Deszcz!
Chcesz trochę mojego? Mi już wystarczy
pozdrawiam Cię serdecznie

Jak czytam, że inni mają deszczu po kokardy to mnie skręca, naprawdę mogę policzyć na palcach dwóch rąk ile razy padało w to lato.

popcorn napisał(a)
Hehe fajny Henryk

Fajny, tylko nie wiem czy go nie wystraszyliśmy...

popcorn napisał(a)
Jesu ale działasz! I to przy tej suszy i upałach! Mam te sosny kupowałam jako piramidalis weź mnie nie strasz że to nie one! hehe

zmiany super

pozdrawiam!


Dzięki Karola Mam nadzieję, że sosny pokażą jeszcze na co je stać, na razie letko straszą
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 10:49, 04 wrz 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
hankaandrus_44 napisał(a)
Jeszcze będziesz narzekać na nadmiar wody... najlepiej, żeby było w normie. co nie?

Haniu, na moich piaskach woda przelatuje jak przez sitko, pamiętam jedną ulewę, gdzie deszcz spływał po trawie potokiem, ale to rzeczywiście było oberwanie chmury po długiej suszy i ziemia nie nadążała chłonąć. Masz rację, najlepiej gdyby było w sam raz,a najlepiej deszcz w nocy, w dzień słońce
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies