Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Majówka na Majówce

Pokaż wątki Pokaż posty

Majówka na Majówce

Makusia 15:41, 30 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Świecznik świetnie wygląda na rabacie! (bo to świecznik, tak?)
Bez w jakich warunkach "glebowo-wystawiennych" Ci rośnie?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Mariposa 18:34, 30 cze 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
mikina34 napisał(a)


Każdy z nas jakieś straty w tym roku zaliczył, taki rok, ciężki pod każdym względem. I choć nie raz płaczę nad złamanym/zmarzniętym/zgniłym/uschniętym, to i tak nie wyobrażam już sobie życia bez ogrodu
Fajnie, że jesteś Wiosna piękna, czekamy na Twoje lato
A świecznik bomba! Ma być podporą czy pełni tylko funkcje reprezentacyjne?
____________________
Ela Motylogród
Anda 20:12, 30 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Fajnie, że jesteś i się nie dałaś smutkom
Sliczne zdjęcia
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Monia81 20:40, 30 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8009
Dudek prześliczny, zacny gość cię odwiedził Monia widoczki wiosenne bardzo fajne ten rok ogólnie jakiś taki trudny, byle go przetrwać... super, że wróciłaś buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Nowa12 00:06, 01 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Gdybyś nie napisała o tych przymrozkach to bym nie pomyślała w życiu patrząc na te piękne zdjęcia.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
AniazUroczyska 01:48, 01 lip 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Też się cieszę ,że jesteś
mikina34 10:10, 01 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
deszczowymaj napisał(a)
Hej Moniś , jak fajnie że jesteś

Dobrze ,że poprawiłaś koronę i zasuwasz dalej wiesz ..każdego z nas czasami dopadają chwile zwątpienia ale trzeba się otrzepać przetrzeć szpadel i do dzieła

Bardzo miłe dla oka fotki Nam zafundowałaś jakiś nowy sprzęt do zdjęć ? czy to ukryty talent się wyłania ?

Asiu, zasuwam aż mi w stawach trzeszczy

Dziękuję za pochwałę fotek, pstrykane telefonem, niestety nie mam żadnego aparatu, ale starałam sie wybrać taki telefon, który ma dobre obiektywy i wydaje mi sie, że ten spełnia moje oczekiwania. Wiem, że to nie to samo, ale telefon zazwyczaj nosze przy tyłku i jak sie coś trafi do uwiecznienia jest pod ręką
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 10:15, 01 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
galgAsia napisał(a)
No, to to ja rozumiem Bardzo fajna wiosna, pomimo falstartu Ale dudka to zazdroszczę niemożebnie To musiał być czad

Wyobraź sobie moje zdziwienie jak zobaczyłam takie dziwne to to, które skacze pomiędzy roślinami, w pierwszej chwili pomyślałam, że to dzięcioł, bo też często bywał na kulach tłuszczowych, nawet sie wydzierał jak się skończyły Siedziałam przy śniadaniu, z wrażenia gapiłam sie na niego chwilę, na szczęście zdążyłam go sfotografować, bo nikt by nie uwierzył . Prześmieszny ma ten długi dziób, niezbyt wyraźna fotka, bo przez szybę ale ciesze się, że jest.
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 10:27, 01 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
sylwia_slomczewska napisał(a)
Poczytałam o mrozowych przygodach, smutne to jak człowiek czeka, cieszy się z pierwszych listków, a zaraz potem wiszą czarne szmaty( też przerobiliśmy tego maja dwa razy). Fajnie, że zdecydowałaś Się pokazać jednak wiosnę, bo by nas ten cudny gość ominął, a to już rzadkość jest. Szczęściara, że widziałaś w realuRośliny sobie z Twoja pomocą poradziły bo nic nie widać uszkodzeń mrozowych
Czekam na foteczki tej wydartej Emusiowi ziemi


Masz racje z tymi szmatami, tak to dokładnie wyglądało, wszystko czarne i smętnie zwisające. Ale nie ma co smutać, trza zasuwać.
Za to u Was czytałam tragedia kolejna, ogromnie współczuje Sylwio, bo moje po zimnej wiośnie ogarnęły sie w miarę, są mniejsze ale wyskubałam tu i ówdzie i mało widać strat. U was za to wszystko w pełni rozwinięte, tyle pracy, energii i w jednej chwili tyle strat ściskam mocno...

Z Dudka ogromnie sie cieszę, mam nadzieje, ze jeszcze zajrzy w gościnę

____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Mirka 10:31, 01 lip 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Monia przyszłam się przywitać Długo cię nie było ale jak już przyleciałaś to z pięknym ptaszkiem
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies