Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

violaskom 08:00, 05 lip 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Helen napisał(a)

Viola, dziękuję bardzo.
Na kratce jest powojnik montana (rośnie potwór) i princess diana, ale on jakoś nie chce tam przyrastać za bardzo, zobaczymy co zostanie.
Tak, fioletowe to kłosowiec Beelicious Purple, bez problemu przezimował. Przy tarasie rósł książkowo, 30-40 cm, a po podzieleniu i przesadzeniu na nową rabatę rośnie jak na drożdżach i ma pewnie z 70-80 cm, jak nie więcej. Niestety totalnie zburzył mi koncepcję i w takiej ilości nie będę go chciała zachować. Na pewno będę wydawać, chyba na jesień. Jesteś chętna?

Jestem chętna i to bardzo! Widziałam go w sprzedaży w tym roku, ale pomyślałam, że to jakaś wyjątkowo słaba odmiana i jej nie kupiłam, ale jak widzę go u Ciebie, to go chcę. Angelonię wysiewałam w tym roku, ale jeszcze jest bardzo mizerna i nie kwitnie.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Helen 09:42, 05 lip 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
violaskom napisał(a)

Jestem chętna i to bardzo! Widziałam go w sprzedaży w tym roku, ale pomyślałam, że to jakaś wyjątkowo słaba odmiana i jej nie kupiłam, ale jak widzę go u Ciebie, to go chcę. Angelonię wysiewałam w tym roku, ale jeszcze jest bardzo mizerna i nie kwitnie.

Cieszę się, że jesteś chętna, pójdzie w dobre ręce. Chętnie się uśmiechnę o sadzonkę szałwii Purple rain, ona jest bardzo ładna.
____________________
Helen - Hortensjowo
Kokesz 10:29, 05 lip 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Helen napisał(a)

Cieszę się, że jesteś chętna, pójdzie w dobre ręce. Chętnie się uśmiechnę o sadzonkę szałwii Purple rain, ona jest bardzo ładna.


Właśnie napisałam u siebie, że dałam Ci sadzonkę tej szałwi od Violi wiosną
Może ją wydałaś komuś przez pomyłkę...
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 10:31, 05 lip 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Ale Ci wszystko pięknie urosło
A myślałam wiosną, że jak tyle roślin wydałaś, to będziesz mieć pusto w tym roku a tu busz się zrobił
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Helen 12:45, 05 lip 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Kokesz napisał(a)


Właśnie napisałam u siebie, że dałam Ci sadzonkę tej szałwi od Violi wiosną
Może ją wydałaś komuś przez pomyłkę...

Chyba tak...
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 12:46, 05 lip 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Kokesz napisał(a)
Ale Ci wszystko pięknie urosło
A myślałam wiosną, że jak tyle roślin wydałaś, to będziesz mieć pusto w tym roku a tu busz się zrobił

Jest spory busz, ale myślę, że w przyszłym roku będzie dużo większy.
____________________
Helen - Hortensjowo
Kim 08:07, 11 lip 2021


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Helen
Jestem u Ciebie na bieżąco ,śledzę Cię cały czas tyle że się nie odzywałam

Super zmiany dokonałaś ,pięknie wszystko wygląda to już teraz zostaje Ci leżeć i podziwiać a mając taki widok to nie ma nic lepszego
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Helen 08:12, 11 lip 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Kilka fotek z tarasu i nie tylko


____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 08:15, 11 lip 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Kim napisał(a)
Helen
Jestem u Ciebie na bieżąco ,śledzę Cię cały czas tyle że się nie odzywałam

Super zmiany dokonałaś ,pięknie wszystko wygląda to już teraz zostaje Ci leżeć i podziwiać a mając taki widok to nie ma nic lepszego

Bożenka, ja tez jestem u Ciebie, bo bardzo lubię Twój ogród a trawniczka masz jeszcze sporo do zdjęcia.

Zmiany bardzo mi się podobają, jeszcze kilka tetrisow i będzie ok. Nawet eM zaczął się przekonywać do takich rabatek, chociaż brakuje Mu żółtego i pomarańczowego.
____________________
Helen - Hortensjowo
Kim 08:19, 11 lip 2021


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Ale masz busz na tarasie pięknie wyglądają te kompozycje w doniczkach ja to zawsze tak ostrożnie z tymi doniczkami ale widzę że muszę coś dołożyć bo łysawo u mnie
A jaką róże kupiłaś
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies