Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Wymarzyłam sobie wrzosowisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzyłam sobie wrzosowisko

DariaB 15:55, 15 lip 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3056
Ładniutkie ciski, będą super kulki Rabata też się już nieźle prezentuje. Szacun dla męża za studnię
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
anuska2507 22:02, 15 lip 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
Przekażę mu pochwały studni, może będzie bardziej zadowolony z niej dzisiaj właśnie lałam wodę na tą rabatkę. Bodziszki też już trochę widać na tle kory, zaczęły wypuszczać zielone listki.
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Agatorek 22:33, 17 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Rojodziejowa napisał(a)
My mamy wykopaną na 36metrów

Ale sami nie wierciliśmy, szacun


O kurczę… trochę głęboko.

Aniu, ładne ciski przyszły . Jeśli będziesz je podlewać podczas upałów, to bym je posadziła. A jeśli nie będziesz miała na to czasu, to poczekaj aż pogoda będzie bardziej sprzyjająca .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 23:32, 17 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10227
Ładne ciski Aga ma rację, co do sadzenia, u nas od wtorkuaja być znowu upały. A studni gratuluję, fajnie mieć swoją wodę do podlewania
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 23:38, 17 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10227
Dwa razy kliknęłam to samo
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Wiolka5_7 08:13, 18 lip 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Ciski fajniutkie , będą z nich ludzie moje były takie ogryzki a teraz piękne poduchy.

Brawo dla eMa za studnię,w tych czasach na wagę złota.
Ja mam po dziadkach kręgową i rynny z dachu do niej poprowadzone. Jestem mega zadowolona z wody ze studni i deszczówki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
anuska2507 09:44, 18 lip 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
Dziewczyny, ciski takie fajne, że zamówiłam wczoraj jeszcze 6 Zacisuję się Stwierdziłam, że miejsce na pewno im znajdę, więc po co czekać aż inflacja je dopadnie
Z sadzeniem chyba się wstrzymam, bo od jutra patelnia, a w kolejnym tygodniu może być różnie z podlewaniem, bo wyjeżdżamy na tydzień. Wprawdzie sąsiadka ma nam podlewać ogród, ale chyba lepiej jej zostawić szkółkę w zacisznym miejscu niż świeżo posadzone roślinki.
A studnia cieszy, zwłaszcza że już zdarzyło się nam doświadczyć deficytu wody. Jak już powstała, to musimy pomyśleć o jakiejś linii kroplującej na rabaty, bo na razie biegam z wężem
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
anuska2507 17:20, 18 lip 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
A można ciąć bukszpany w te upały? Dzisiaj podziabałam małe egzemplarze i zastanawiam się czy ciąć też te większe kule za różami.
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Wiolka5_7 17:26, 18 lip 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
anuska2507 napisał(a)
Dziewczyny, ciski takie fajne, że zamówiłam wczoraj jeszcze 6 Zacisuję się Stwierdziłam, że miejsce na pewno im znajdę, więc po co czekać aż inflacja je dopadnie
Z sadzeniem chyba się wstrzymam, bo od jutra patelnia, a w kolejnym tygodniu może być różnie z podlewaniem, bo wyjeżdżamy na tydzień. Wprawdzie sąsiadka ma nam podlewać ogród, ale chyba lepiej jej zostawić szkółkę w zacisznym miejscu niż świeżo posadzone roślinki.
A studnia cieszy, zwłaszcza że już zdarzyło się nam doświadczyć deficytu wody. Jak już powstała, to musimy pomyśleć o jakiejś linii kroplującej na rabaty, bo na razie biegam z wężem


Zaciskowuj się ja już to zrobiłam mam ok .40szt + obwódkę i niwaki.Nie czekaj,kupuj !

Nie no jak wyjeżdżacie to się wstrzymaj podstaw gdzieś w cieniu.

Bukszpanów nie tnij na upały,bo je słońce przypali i będą brzydkie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
anuska2507 10:29, 19 lip 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
Wiola, dzięki za rady
To ja na razie zaczęłam od 20 cisów na żywopłot i tych 9 na kulki. Fajnie by było, jakby na jesień udało mi się dosadzić kolejne 20 szt. Hilli na drugi żywopłocik. Ale nie wiem czy wyrobię się z przygotowaniem gleby.

W tym roku coś mi nie po drodze z cięciem bukszpanów. Albo deszcz, albo słońce, albo nie mam czasu
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies