Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malwowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Malwowy ogród

ElaS 12:28, 10 lip 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
I podwórkowe rabaty.



____________________
Malwowy ogród
ElaS 12:31, 10 lip 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Mój kotek rośnie jak na drożdżach. Apetyt ma, oj ma. Urwisuje, dając nam tak dużo radości. A my otaczamy go miłością

____________________
Malwowy ogród
ElaS 12:36, 10 lip 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Jestem uzależniona od skorup.
Każdy pobyt na targu kończy się wybieraniem bibelotów. Mam miejsce, to sobie wymieniam. Było mi półkę wieszać
Dobrze, że mąż nie widzi, jak szybko zmieniają się te pierdółki


____________________
Malwowy ogród
Doranma 14:38, 10 lip 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Dzień dobry ☺ Ależ Twój ogród się zmienił od ubiegłego sezonu, ile kwiatów przybyło! Musisz zmienić nazwę, on już nie jest malwowy ☺
Kotek skradł mi serce. Mogłabym godzinami patrzeć na takie słodkie, rozrabiające maluchy ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
ElaS 22:28, 10 lip 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Doranma napisał(a)
Dzień dobry ☺ Ależ Twój ogród się zmienił od ubiegłego sezonu, ile kwiatów przybyło! Musisz zmienić nazwę, on już nie jest malwowy ☺
Kotek skradł mi serce. Mogłabym godzinami patrzeć na takie słodkie, rozrabiające maluchy ☺


Tak, zmienił się a mnie, to bardzo cieszy
Patrzyłam, czytałam, próbowałam. Nie sposób spamiętać tych wątków, autorów, ogrodników i amatorów którzy dzielą się w przestrzeni internetowej swoją wiedzą i doświadczeniem. Zarażają pięknem, dopingują, wspierają.
Jedną z takich Postaci jesteś też Ty, ze swoim Czubajkowym Ogrodem

Malwy będą ze mną, póki sił starczy. Dzisiejszy wiatr położył połowę a burze dopiero idą. Nic to, posadzę nowe.

____________________
Malwowy ogród
ElaS 22:30, 10 lip 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
danuta_szwajcer napisał(a)
Pięknie Ci róze zakwitły, ale te Twoje malwy, wzdycham do nich, u mnie jeszcze w pąkach, te drewniane elementy i ta donica z różowymi kwiatami cudne, sielskie klimaty. Pozdrawiam


Ja również pozdrawiam

____________________
Malwowy ogród
ElaS 22:44, 10 lip 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Ania111 napisał(a)


Elu ,

Malwy super
a sielski klimat z całą pewnością wyszedł Ci na 5 +


Aniu, dziękuję za tak wysoką ocenę Kocham mój ogród, moją wieś, mój dom.
Dzisiaj przy kieliszku wina rozmawiałam z moim mężem czy będąc młodym myśleliśmy o życiu na wsi?
Nie.
Ciekawił nas świat. Byliśmy bardzo aktywni zawodowo, podróżowaliśmy, lubiliśmy gwar, towarzystwo, rytm miasta. I tak naprawdę, to wszystko zmieniła moja choroba. Ja musiałam zbudować siebie od nowa, żeby przetrwać. To trwało kilka lat.
Chodziłam na terapię i pamiętam jak padło pytanie: Co dała ci choroba? Za co chcesz podziękować? Wykrzyczałam wtedy - nic, nic oprócz cierpienia. Trzasnęłam drzwiami i wybiegłam na ulicę. Zalana łzami wsiadłam do auta i ryczałam. Ryczałam tak strasznie, że jakiś przechodzień zainteresował się mną. Otworzył drzwi i powiedział. Czy mogę pani pomóc?

Nie wiem właściwie dlaczego o tym napisałam. A może dlatego, że tą pomocą okazała się moja wieś, mój ogród, mój obecny świat



____________________
Malwowy ogród
anabuko1 23:17, 10 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
ElaS napisał(a)
I podwórkowe rabaty.




Elu, pięknie
I te ozdóbki.Jak ja lubię takie dekoracje
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AniazUroczyska 00:49, 11 lip 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Elu co to za niebieskie dzwony?
Widzę ,że malwy mimo rdzy jednak ładnie zakwitły
Już tak definitywnie zamieszkałaś na wsi, nie wracasz do Łodzi na zimę?
greg66 12:46, 11 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4547
Elu ja od jakiegos czasu wraz z żoną zbudowaliśmy swój świat, z dala od zgiełku, od konsumpcji, od zwariowanego pędu i czego tam jeszcze, i dobrze Nam z tym.
Życzę ci aby ten Wasz azyl ociekał spokojem i pięknymi chwilami, zadumą i nostalgią ale też radością i żywą energią
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies