Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malwowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Malwowy ogród

Anda 14:43, 11 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Śliczny koteczek Słodziak

Skorupy też uwielbiam, zwłaszcza takie folkowe Mało ich mam, bo miejsca brak, ale coś jest Twoje skorupy świetne.
Ogród masz piękny.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gogo 17:27, 11 lip 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Elu, jak dobrze, że na O. jest tyle różnych ogrodów, bo możemy zachwycać się nimi
Zwłaszcza, gdy nie mogliśmy zrealizować marzenia o sielskim, klimatycznym ogrodzie, takim, jak Twój
Podrap futrzaki za uszkami
Emowie zazwyczaj nie są spostrzegawczy, może by dostrzegli brak bibelotów, ale nie zmiany wśród nich, a są piękne i ta półka
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
KasiaLangier 18:01, 11 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Śliczny sielski masz ogród, a kotek słodki
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
sylwia_slomc... 23:14, 11 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
ElaS napisał(a)


Bardzo lubię moje drewniane stodoły
Dzięki nim i staremu domowi mam wiejski ogrodowy smaczek na podwórku. Staram się tak dobrać rośliny, żeby zapanował sielski klimat, bo go wprost uwielbiam. Czuję się w nim bezpiecznie, to powrót do wspomnień z dzieciństwa.






Cudne Niesamowity klimat i smaczki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElaS 12:02, 03 sie 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Dzień dobry,
dziękuję za odwiedziny w moim wątku i miłe słowa

Zaglądam do Waszych ogrodów, zachwycam się bujnością roślin, ogrodowymi pomysłami i pięknem. Obiecuję sobie, że znajdę czas, żeby na dłużej przysiąść na forum i porozmawiać z Wami.

Moje życie gna, mija dzień za dniem, gonią terminy. Ten rok u mnie, to duże zmiany. Modernizacja domu na wsi. Likwidacja i remont mieszkania taty, wyprowadzka z miasta. Uff, byle zdążyć przed zimą wszystko pozamykać. Jak będzie w praktyce, czas pokaże.

Ogród rośnie. Tegoroczne opady ułatwiły mi opiekę nad nim. Nie latam tyle z wężem ogrodowym spędzając po 2 godziny dziennie na podlewaniu. Niestety poziom wód gruntowych pomimo padającego deszczu tak się obniżył, że praktycznie nie mam już wody w studni. Dobrze, że mogę korzystać z wodociągu.

____________________
Malwowy ogród
ElaS 12:04, 03 sie 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
____________________
Malwowy ogród
ElaS 12:09, 03 sie 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043

____________________
Malwowy ogród
ElaS 12:12, 03 sie 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
____________________
Malwowy ogród
greg66 18:34, 03 sie 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Ale mi się podoba.
Bardzo lubię takie klimaty.
Te ostatnie zdjęcia pokazują całą sielskość Twojego miejsca a widok z okienka jest przeuroczy, tylko gdzie...panienka
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ElaS 16:18, 21 sie 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
greg66 napisał(a)
Ale mi się podoba.
Bardzo lubię takie klimaty.
Te ostatnie zdjęcia pokazują całą sielskość Twojego miejsca a widok z okienka jest przeuroczy, tylko gdzie...panienka


Dziękuję Grzesiu, za miłe słowa
"panienka" ciągle gdzieś gna, biegnie, zatrzymać się nie może, życie ją goni


____________________
Malwowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies