Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród leśny na polu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród leśny na polu

Violka 07:31, 17 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2019
Posty: 115
Walczę z brakiem czasu - praca, dom, w weekendy działka, elektrycy, hydraulicy i nie wiem jeszcze jacy ... i nie ma nawet czasu na pogaduchy.
Ja na razie zdjęć nie dodaję, bo u mnie wszystko młode i mało atrakcyjne Na razie powoli gromadzę "dobroci" ku ulepszeniu gleby wg zaleceń Toszki i rozmyślam nad nowym planem nasadzeń
____________________
Viola Ogród leśny na polu
AnnaMS 09:14, 17 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Podglądam i czekam na fotki
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Violka 10:00, 18 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2019
Posty: 115
Dzięki Aneczko za odwiedziny , u ciebie tak cudnie, zielono, a te hosty jakie urokliwe , ja na razie niewiele mam do pokazania, ale w sobotę będę na działeczce, to może uda mi się coś ciekawego uchwycić
____________________
Viola Ogród leśny na polu
AnnaMS 16:27, 18 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Zawsze jest co pokazać , nawet jednego kwiatucha z motylem czy bylinkę w kwiatach i jest na czym oko zawiesić Drzewka pewnie też podrosły, zrób kilka portretów bo z daleka mało je widać, lubię drzewa, sama już nie mam gdzie sadzić to przynajmniej u Ciebie popatrzę
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Violka 14:44, 19 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2019
Posty: 115
Tym moim wielkim polem na razie sama się zajmuję, bo M zajęty jest domkiem, więc mozolę się okropnie Ale co tam, powoli też szafuje (pocieszam się) Spróbuję jutro coś sfocić, a może jeszcze dziś Na razie to się czuję jak Kopciuszek wśród waszych pięknych ogrodów, dlatego dzięki Anka za słodką, optymistyczą zachętę
____________________
Viola Ogród leśny na polu
AnnaMS 16:37, 19 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
a proszę Cię bardzo czekamy
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
MariuszG 00:00, 20 lip 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Violu, rób zdjęcia chociaż dla siebie. Ja nie mogę uwierzyć jak bardzo zmienia się ogród z sezonu na sezon. Jak sobie potem porównasz co było a co jest, to nie ma lepszej motywacji do pracy . A i my mamy zawsze frajdę jak coś kolorowego tu wyrzucisz
____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
Violka 23:18, 21 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2019
Posty: 115
Jesteście kochani, jeszcze raz dzięki wam za zachętę a oto kilka foteczek drzewka to jeszcze kurdupelki, więc wrzucam trochę kwiatków




____________________
Viola Ogród leśny na polu
sylwik69 11:32, 22 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Piękne te białoobrzeżone hosty cierpliwości życzę
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Violka 13:44, 22 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2019
Posty: 115
Witaj Sylwia! Dzięki za odwiedziny Hosty mnie samą zachwyciły , są dopiero pierwszy sezon na mojej działce A cierpliwości to rzeczywiście muszę się w moim ogrodowaniu uczyć, bo chciałoby się szybko coś osiągnąć, a tu niestety najpierw od gleby trzeba zacząć Przeczytałam kilkadziesiat stron twojego wątku i ostatnie - pięknie już dziś u ciebie wszystko wygląda Ja dopiero zaczęłam i jak u ciebie czytałam, też miałaś myśli podobne do moich - "po co tu jestem" Ale kilka kochanych osób zainteresowało się moją ogrodową bezradnością i zaczęło wspierać i mam nadzieję, że wspólnie zaplanujemy mój ogród i za kilka lat już nie będę się musiała go wstydzić
____________________
Viola Ogród leśny na polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies