Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

KasiaLangier 18:23, 15 gru 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
marba napisał(a)
Też nie spodziewałabym się takiego widoku. Widocznie ryż ma tam pod dostatkiem wody.

Był tam zbiornik wodny i zaczynała się pora deszczowa, ale i tak uprawy ryżu mnie zadziwiały. Ja myślałam,że w tym gorącu wyparuję i zostanie ze mnie tylko mokra plama
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 17:49, 22 gru 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Takie mam przedświąteczne atrakcje: siwy dym..

I trzymetrowy słup ognia tuż za płotem, kilka metrów od lasu

https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/196/1969805/original.jpeg[/img

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 15:22, 03 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Zaczęło się nowe dwudziestolecie 28 grudnia była pierwsza rocznica mojego pobytu na Ogrodowisku, a ja nie znalazłam czasu na podsumowania tak byłam zaabsorbowana rodzinnie..
Chciałam złożyć Wszystkim Odwiedzającym spóźnione, ale serdeczne życzenia Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku ! Zdrowia, Szczęścia, Pomyślności i wiele radości z "Ogrodowania"


To zdjęcie było zrobione 25 grudnia 2018 roku

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
ElzbietaFranka 17:45, 04 sty 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Witam Kasiu


Dziękuję. Wcale nie spóźnione jeszcze można składać jak serdeczne i pełne życzliwości czego życzę na każdy dzień obecnego roku. Zdrowia też życzę.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
KasiaLangier 22:29, 08 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Cytuję link do materiału z magazynu WP:

https://magazyn.wp.pl/wiadomosci/artykul/zycie-bez-smieci-jak-probowalam-byc-zero-waste-i-jak-mi-nie-wyszlo

Tekst napisany z dużą ilością dystansu do własnych słabości, garścią ważnych informacji, garścią ciekawych pomysłów do wykorzystania...
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 22:31, 08 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Kasiu


Dziękuję. Wcale nie spóźnione jeszcze można składać jak serdeczne i pełne życzliwości czego życzę na każdy dzień obecnego roku. Zdrowia też życzę.

Pozdrawiam


Elu, Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku ! Cokolwiek sobie wymarzysz, niech się spełni
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 19:30, 26 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Jeszcze 53 dni do wiosny...Na początku tego 2020 roku wiele zmian. Okazało się na przykład, że dostałam natchnienia i nabyłam miejsce odpowiednie dla Królowej..

Teraz trwają poszukiwania Królowej mam nadzieję, że mi pomożecie Chciałabym osiągnąć taki efekt:

(zdjęcie z Internetu)


____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 19:34, 26 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Mam takie dwa Clementisy, które chciałbym dosadzić z różami

Myślałam o Super Excelsie ? na zasadzie przeciwwagi, drobniejsze kwiaty z większymi powojnika?
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Zana 19:38, 26 sty 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Oooo, witam się Kasieńko w Nowym Roku. To od razu życzę nabycie piękne królowej.
Ja Ci w tym wyborze niestety nie pomogę, na powojnikach też się nie znam, nie pałam do nich jakąś specjalną miłością.
Ale ogród zimową porą prezentuje się dostojnie i widzę, że udało Ci się również śniegu trochę mieć
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
KasiaLangier 19:39, 26 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Nie mogę przyzwyczaić się do tego, że za siatką nie mam już lasu. Nie przychodzą sarenki, nie przylatują bażanty...

Wiklinę obsadzę bluszczem, po siatce nie chciał się piąć...
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies