Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

KasiaLangier 16:14, 14 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
TAR napisał(a)
w 3-city? Korzystam z 2 szkolek C.Szkolkarskie Justyna i Ogrodnictwo Nowe Ogrody. Obie dobrze wyposażone. Reszta bardziej juz w okolicy do 100 km objeżdzam. Trzeba bylo wczesniej dac znac to zrobilybysmy wypad na kawe albo po ciemierniki

To była szybka akcja znienacka obydwoje z mężem kochamy Bałtyk wiec trzeba było to uczcić w Walentynki dzięki za namiary
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 17:57, 16 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Jestem szczęśliwą posiadaczka dwóch przecudnych ciemierników zakupionych w Nowych Ogrodach. Baaardzo dziękuję TAR ))
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Zana 19:03, 16 lut 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Oooooooo, jakie cuuuuudne.
Ja wczoraj wybrałam się ciemiernikowe polowanie. No tak się złożyło, że zamiast ciemierników kupiłam cały bagażnik kupy i trzy bratki do donicy na balkon. Ciemierniki były takie marne, że odpuściłam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
KasiaLangier 19:10, 16 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Ciemiernik Pirouette

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 19:12, 16 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Zana napisał(a)
Oooooooo, jakie cuuuuudne.
Ja wczoraj wybrałam się ciemiernikowe polowanie. No tak się złożyło, że zamiast ciemierników kupiłam cały bagażnik kupy i trzy bratki do donicy na balkon. Ciemierniki były takie marne, że odpuściłam.
Mnie się udało, ale dopiero w Gdańsku Powiem Ci, że kupy zazdroszczę, u nas nie ma najmniejszych szans na takie frykasy
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Zana 19:15, 16 lut 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ja muszę chyba eMa wysłać skoro świt na giełdę kwiatową. Ma prawie po drodze do pracy. Już zaczęłam go urabiać. Mnie się nie chce przedzierać się rano przez W-wę.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
KasiaLangier 19:32, 16 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Zana napisał(a)
Ja muszę chyba eMa wysłać skoro świt na giełdę kwiatową. Ma prawie po drodze do pracy. Już zaczęłam go urabiać. Mnie się nie chce przedzierać się rano przez W-wę.

Ale masz dobrze, ja nie umiem sobie wyobrazić takiej sytuacji Byłam uszczęśliwiona gdy mój małżonek zgodził się podjechać przy okazji naszego pobytu w Gdańsku do centrum ogrodniczego, ale oczywiście razem ze mną, no i były Walentynki
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
TAR 19:33, 16 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7264
Bardzo ładne okazy, na stowe sie do nich wybiore w tym tygodniu, tez chce tego Pirueta

te drugie mam, kupilam w ub. roku plus jeszcze fioletowe. Kasiu bylo cos jeszcze ciekawego?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
KasiaLangier 19:48, 16 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
TAR napisał(a)
Bardzo ładne okazy, na stowe sie do nich wybiore w tym tygodniu, tez chce tego Pirueta

te drugie mam, kupilam w ub. roku plus jeszcze fioletowe. Kasiu bylo cos jeszcze ciekawego?

Przyznam, ze wpadłam jak po ogień, starałam się nie rozglądać boki ale raczej nic mi w oko nie wpadło wiesz może co to za odmiana, te drugie bo są nie opisane



____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
TAR 20:07, 16 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7264
no wlasnie nie wiem ale wzielam wlasnie ze wzgledu na te nietypowe kwiaty

mnie najbardziej przypomina hybryde Honeyhill Joy
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies