Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

mrokasia 11:20, 20 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Aaaa, i u Ciebie ciermierniki. Ten bordowy śliczny .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
KasiaLangier 20:39, 20 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
mrokasia napisał(a)
Aaaa, i u Ciebie ciermierniki. Ten bordowy śliczny .

Stwierdziłam, że mimo kwaśnej gleby chce mieć te "zimowe" kwiaty, żeby zachować ciągłość między latem, a zimą.. zobaczymy co mi z tego wyjdzie
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 14:24, 21 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Dzisiaj bardzo ponury dzień u nas. Całe szczęście, że mam wiosnę w pracy nawet pachnie

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 14:33, 21 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
TAR 15:12, 21 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7238
o mamuniu chyba poleze na ogrod i jakies galazki poscinam
____________________
Ogrod nad bajorkiem
KasiaLangier 15:14, 21 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
TAR napisał(a)
o mamuniu chyba poleze na ogrod i jakies galazki poscinam


Pościnaj, naprawdę warto, wszyscy w pracy się zachwycają..i do tego pachnie wiosną Wcześniej miałam gałązki brzozowe, młoda soczysta zieleń była zjawiskowa
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 12:44, 23 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Wczoraj obcięłam powojniki wielkokwiatowe, tak na 50 cm, białego trochę wyżej, bo miał ładne pąki i mi było szkoda Powojniki alpejskie zostawiłam bez przycinania. Przycięłam trzcinniki, bo zaczęły się zielenić. Drażniły mnie badyle chryzantem więc też poszły pod sekator.

Wysiałam kobeę, zgodnie z radą dziewczyn moczyłam nasiona przez 24 godziny. Ciekawe, czy tym razem uda mi się ją wyhodować

Chciałoby się zacząć robić wiosenne porządki na rabatach, ale u mnie w Częstochowie jest jeszcze za wcześnie. Trzeba czekać na forsycje
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Anda 13:49, 23 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Piękny bukiet we wazonie

Również czekam na forsycje. Wczoraj przycięłam trawy i wycięłam niewielką część suchych badyli. Przycięłam bez czarny. Reszta musi jeszcze poczekać.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
KasiaLangier 17:13, 23 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Anda napisał(a)
Piękny bukiet we wazonie

Również czekam na forsycje. Wczoraj przycięłam trawy i wycięłam niewielką część suchych badyli. Przycięłam bez czarny. Reszta musi jeszcze poczekać.


Ciekawe, czy do jutra kwiatuszki wytrzymają

Ciężki ten luty, nawet w ciepłych krajach. Na Kanarach Apokalipsa pogodowa
Martwię się o dzieci
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
galgAsia 17:40, 23 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
O rany... burza piaskowa i temperatura +28C... Miejmy nadzieję, że to długo nie potrwa... Uściski ślę Kasiu , nie martw się.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies