Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

KasiaLangier 17:49, 16 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 18:32, 16 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Anda 19:09, 16 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33417
Świetną miałaś wycieczkę po ogrodach Kapias. Bardzo ładne zakupy, przydatne
Ostróżki śliczne, zwłaszcza ta na ostatnim zdjęciu.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
KasiaLangier 19:12, 16 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Naparstnice i ostróżki nie miały w tym sezonie "łatwego życia". Ciągłe opady i gwałtowne nawałnice często łamały te piękne kwiaty..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 19:17, 16 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Anda napisał(a)
Świetną miałaś wycieczkę po ogrodach Kapias. Bardzo ładne zakupy, przydatne
Ostróżki śliczne, zwłaszcza ta na ostatnim zdjęciu.


Cieszyłam się jak dziecko z takiego prezentu urodzinowego od męża Poza tym to był pierwszy dłuższy wyjazd po czasach "zarazy", tym większą sprawił mi przyjemność

Ostróżki bardzo lubię i cieszę się, że dorodnie u mnie rosną
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Jola_M 20:21, 16 lip 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Świetne ostróżki, ja jeszcze nie próbowałam, ale szukam wyższych akcentów i mocno mnie pokusiłaś - lubię takie klimaty
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
KasiaLangier 20:26, 16 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Jola_M napisał(a)
Świetne ostróżki, ja jeszcze nie próbowałam, ale szukam wyższych akcentów i mocno mnie pokusiłaś - lubię takie klimaty


Jolu, ostróżki właściwie są bezproblemowe, potrzebują jedynie dość żyznej ziemi i słońca. W półcieniu są wiotkie i się pokładają. Jedyny problem to deszcze i ślimaki, które je lubią..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 20:34, 16 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Równie bardzo jak ostróżki i naparstnice lubię orliki. Są bezproblemowe, same się rozsiewają. Ich kolor to zawsze niespodzianka W tym roku królował kolor ciemnofioletowy

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 20:53, 16 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Niestety, orliki też są lubiane przez ślimaki. Tego deszczowego lata to plaga...wyniosłam wiele litrów ślimaków na łąki

Orliki zdobią "mój" kamień i goszczą też na "leśnej"

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
violaskom 14:07, 19 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Kasiu na Twój wątek przyprowadziła mnie róża Kiss Me Kate. Widzę, że ją masz i jestem ciekawa Twojej opinii jak się sprawuje. Widzę, że też masz ją posadzoną przy łuku. Moja jest tak sztywna, że nie bardzo wiem jak ją pod ten łuk podpinać. Czy u Ciebie ma wiotkie pędy, czy też bardzo sztywne?
Masz bardzo ładny ogród lącznie z przed ogródkiem. Ostróżki piękne, wszystkie kolory zachwycają. To poidełko dla ptaków jest cudowne!
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies