Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

galgAsia 15:49, 19 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasia, ależ piękne te Twoje ostróżki Kilka razy oglądałam zdjęcia, nie mogłam się napatrzeć
I wycieczka bardzo udana
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
KasiaLangier 12:55, 20 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
violaskom napisał(a)
Kasiu na Twój wątek przyprowadziła mnie róża Kiss Me Kate. Widzę, że ją masz i jestem ciekawa Twojej opinii jak się sprawuje. Widzę, że też masz ją posadzoną przy łuku. Moja jest tak sztywna, że nie bardzo wiem jak ją pod ten łuk podpinać. Czy u Ciebie ma wiotkie pędy, czy też bardzo sztywne?
Masz bardzo ładny ogród lącznie z przed ogródkiem. Ostróżki piękne, wszystkie kolory zachwycają. To poidełko dla ptaków jest cudowne!


Cześć Violu Różę Kiss Me Kate posadziłam dopiero tej wiosny, ma dopiero około metra wysokości i na razie nic więcej nie mogę powiedzieć oprócz tego, że cudnie kwitnie i pachnie Właśnie przekwitły ostatnie kwiaty, ciekawe, czy powtórzy kwitnienie ?


Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 12:58, 20 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
galgAsia napisał(a)
Kasia, ależ piękne te Twoje ostróżki Kilka razy oglądałam zdjęcia, nie mogłam się napatrzeć
I wycieczka bardzo udana


Asiu, bardzo lubię ostróżki, obawiałam się, że u mnie w leśnym ogrodzie nie bardzo będą chciały rosnąć, a jednak. Wniosek jest taki , że z roślinami warto próbować
Pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 21:50, 20 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
W zeszłym roku powiedziałam sobie, że będę tonować kolory w ogrodzie. Od białego, przez róże, fiolety. Starałam się, ale... mój ogród żyje swoim życiem...

Od Mamy dostałam cebulki białych lilii. Najpierw rozkwitły...bordowe, całkiem ładne, pokazywałam je wcześniej. Później rozkwitły białe, cudne lilie.
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 22:02, 20 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Dzisiaj... rozkwitła żółta, nakrapiana śliczna Pręciki ma jak "smolinos"



Jednak lubię niespodzianki
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
TAR 22:08, 20 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7222
ostrozki, orliki, bezproblemowe i przepiekne, lubia je bzyczki. sa niewatpliwa ozdoba ogrodu. tez je lubie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
KasiaLangier 22:11, 20 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Polubiłam też żółte liliowce



I... jadalne kwiaty cukinii/kabaczka. W tym roku ledwo odratowałam cukinie przed całkowitym pożarciem przez ślimaki. Kwitną, ale słabo zawiązują owoce



____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 22:21, 20 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
TAR napisał(a)
ostrozki, orliki, bezproblemowe i przepiekne, lubia je bzyczki. sa niewatpliwa ozdoba ogrodu. tez je lubie.


TAR, w przechowalniku mam takie jak na zdjęciu dobrze ukorzenione już żurawki. Na pewno jest też biała, bo jeszcze kwitnie. Chętnie wysłałabym je do Ciebie już teraz, bo mam zaplanowany wyjazd wakacyjny i obawiam się, żebym po powrocie nie zastała "martwej natury" Jak coś to daj znać na priv ustalimy szczegóły
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
TAR 22:32, 20 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7222
Kasiu jutro sie odezwe, dzis juz musze leciec, zurawki chce jak najbardziej, a po twoim urlopie moge zrewanzowac sie obiecanymi zawilcami
____________________
Ogrod nad bajorkiem
KasiaLangier 22:34, 20 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
TAR napisał(a)
Kasiu jutro sie odezwe, dzis juz musze leciec, zurawki chce jak najbardziej, a po twoim urlopie moge zrewanzowac sie obiecanymi zawilcami

Fajnie , to do jutra
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies