Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

KasiaLangier 20:45, 11 lis 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Ewo, co do ośnieży, to zamierzam jeszcze zimą obciąć dolne gałązki, bo chciałabym, wyprowadzić jej pień tak,żeby nie zajmowała mi potrzebnego miejsca na moim podwórku, a przysłoniła dom sąsiada..Mam nadzieję, że nie zrobię jej krzywdy ?
Też jestem ciekawa działania hydrożelu, dodaję go właściwie przy sadzeniu każdej rośliny, bo na mojej leśnej działce jest bardzo sucho. W tym roku uruchomiłam automatyczne nawadnianie i wszystko pięknie zaczęło rosnąć, ale trudno powiedzieć, czyja to zasługa
Nigrze/Pissardi będę musiała obciąć jeszcze jedną gałąź, ponieważ po deszczu/śniegu zasłania przejście na ścieżce, ale cieszę się, że z nią wszystko w porządku, bo martwiłam się, że pobudziłam "wilki". Wpiszę w kalendarz, że w lipcu można jej skorygować koronę. Bardzo Ci dziękuję za rady i serdecznie pozdrawiam
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 21:29, 11 lis 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Dzisiaj podlewałam daglezję rosnącą w lesie. Ma się dobrze i cały czas mam nadzieję, że moje "największe" drzewo nie będzie zimą smacznym kąskiem dla saren


____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
ewsyg 21:42, 11 lis 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ale słodkie kociaki

Do mnie przychodzą jeże i nie mam problemów z tymi nagimi ślimaki Zostawiłam dla nich sporo liści, zgrabiłam je w jedno miejsce.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
KasiaLangier 21:43, 11 lis 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Złoty zachód słońca

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 21:46, 11 lis 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
ewsyg napisał(a)
Ale słodkie kociaki

Do mnie przychodzą jeże i nie mam problemów z tymi nagimi ślimaki Zostawiłam dla nich sporo liści, zgrabiłam je w jedno miejsce.

Ja mam siatkę wokół leśnej działki, musiałabym rozciąć, żeby jeże mogły się u mnie zadomowić..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Gardener27 23:00, 16 lis 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Kasiu ten ogród czekał na Ciebie, zmiany ogromne, masz rękę do roślin.

Moja śliwa jest szczepiona na pniu, nigdy jej nie przycinałem ale po 15 latach ma 8 metrów wysokości. Co ciekawe kwitnie obficie dopiero od dwóch sezonów.

Człowiek cały czas się uczy, w życiu bym nie przypuszczał że z Przemkowych ozdób można zrobić praktyczne podpory

Mebelki ładniutkie, sam mam podobne i bardzo je lubię.

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
ElaS 23:35, 16 lis 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
KasiaLangier napisał(a)



____________________
Malwowy ogród
Anda 10:04, 17 lis 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Hej Kasiu, pozdrawiam niedzielnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
KasiaLangier 20:26, 25 lis 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Gardener27 napisał(a)

Kasiu ten ogród czekał na Ciebie, zmiany ogromne, masz rękę do roślin.

Moja śliwa jest szczepiona na pniu, nigdy jej nie przycinałem ale po 15 latach ma 8 metrów wysokości. Co ciekawe kwitnie obficie dopiero od dwóch sezonów.

Człowiek cały czas się uczy, w życiu bym nie przypuszczał że z Przemkowych ozdób można zrobić praktyczne podpory

Mebelki ładniutkie, sam mam podobne i bardzo je lubię.


Przemku, dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 20:29, 25 lis 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Anda napisał(a)
Hej Kasiu, pozdrawiam niedzielnie

Ewo, serdeczne pozdrowienia i kwiat baobabu dla Ciebie

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies