Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

abiko 13:21, 22 lis 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Pięknie udekorowane wejście. Jakbym takie krzesło wystawiła przed dom to by mi się sąsiedzi postukali w głowę
Marta pomysłowość i lekkość wykonania super
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Dorota123 18:09, 22 lis 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pięknie udekorowałaś wejście do domu, ja nie mam takiej możliwości i bardzo tego żałuję. Ot stare budownictwo, a em nie zgadza się na przeróbki.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Gardenarium 18:29, 22 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bardzo ślicznie. Wymiękam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zielona 22:11, 22 lis 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Makao - myślę, że najważniejsze jest to, by tworzenie dekoracji sprawiało nam przyjemność. Ja bardzo lubię taką dłubaninę.

Magda70 - chyba sama siebie najlepiej zdiagnozowałaś... Znasz przyczynę i czujesz skutek... Współczuję, bo borykam się z tym samym. Niestety w prawym łokciu - a jestem praworęczna...

jolanko
- dlaczego twierdzisz, że nie wychodzi? Jestem przekonana, że Ci, którzy oglądają Twoje dzieła mają inne zdanie

TeresoK
- nie wiesz? Ale ja wiem! Wzruszyłaś się, bo... jesteś wrażliwym Człowiekiem Lubię wrażliwców. Zresztą... sama zasilam ich szeregi

Iwono - odpowiedziałam u Ciebie, ale napiszę i tu, że ostatnią zimę moje róże przetrwały bez żadnych kopczyków. W tym roku też ich nie robiłam. Nie polecam jednak brania przykładu z mojego lekkomyślnego postępowania

Polinko - rzeczywiście w powietrzu czuć raczej wiosnę niż zimę. I niech to trwa! Wciąż mam wiele do zrobienia w ogrodzie.

iwk4 MonikA -białe dynie są piękne.
Iwonko, może to pomoże Ci podjąć decyzję o tym, jakie dynie posiać:



Madzen - wiem, że stare meble i takie klimaty to nie Twoja bajka, ale z drugiej strony - byłoby nudno, gdyby wszyscy pokazywali to samo Nie jestem z frakcji nowoczesnych, ale klasyka też potrafi się obronić
PS Blokada sterydowa naprawdę pomogła? Czy to był jakiś inny zastrzyk?

AniMa - cztery takie krzesła stoją przy moim kuchennym stole. Piąte, pomalowane na biało, zdobi pokój Córki. Szóste zostało schowane do szopki i stało tam przez niemal sześć lat. Jesienne porządki sprawiły, że ostatecznie ozdobiło ganek Komplet tych krzeseł, kupiony za grosze na allegro, miał posłużyć tylko "chwilę"... Na razie nie zapowiada się, że szybko zostanie wymieniony na planowane tapicerowane (choć też klasyczne) krzesła.

Pszczółko - masz rację. Baza to... baza. Bez niej ani rusz. W moim przypadku od wielu lat ta sama. Lubię i nie zmieniam.

abiko - moi też się pewnie dziwią, ale... nie bardzo się tym przejmuję

Doroto123 - masz rację... Moja Mama też zawsze ubolewa, że nie może podobnie udekorować swojego wejścia. Mimo tego - liście ambrowca zapakowała i wianek już wisi na Jej drzwiach.

Danuś - DZIĘKUJĘ!!! Zwłaszcza, że to u Ciebie wymiękają absolutnie wszyscy
Adela 22:54, 22 lis 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Dekoracja urzekająca!
Czy wiesz, że pomysłami zarażasz? Nigdy nie robiłam, teraz intensywnie myślę - coś wykombinuję na pewno.

Czy rozplenice rozsiewały się też w trawniku?
Pytam, bo mam niedużo, dwie. Ale od dwóch lat mam w trawniku jakieś kępki ciemnozielonej zozłożystej trawy. Jest jej coraz więcej i nie sposób się jej pozbyć. Szpeci. Wypadałoby darń usunąć całkowicie i nową zasiać.
Pozdr.
____________________
Ela - Moja ostoja
23:25, 22 lis 2016
Zielona napisał(a)



iwk4 MonikA -białe dynie są piękne.
Iwonko, może to pomoże Ci podjąć decyzję o tym, jakie dynie posiać:





I ja skorzystam, sama zasieje, a gdzie kupujesz nasionka, bo ja nie widziałam jeszcze białej dyni, może w necie?
Iwk4 07:30, 23 lis 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dzięki za fotkę z podpisem dyń. Podbijam pytanie: skąd zdobyć nasionka?
____________________
Ogródek Iwony II
Gardenarium 08:01, 23 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Można kupić na niemieckich stronkach. Namiar na pw.
Wpisać Kürbiskerne i enter i szukać kto wysyła do Polski.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AniMa 09:24, 23 lis 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
U nas to białe ale patisony popularneale cos tutaj znalazłam
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
beta 09:34, 23 lis 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Hejka
Piękne te Twoje dekoracje ....
Zdecydowanie to również i mój styl .
Pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies