Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 11:33, 10 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Mr. Goodbud - ten to świeci kolorem



Oczary - będą kolorki...?

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Ania111 12:03, 10 wrz 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
galgAsia napisał(a)
Barbula Grand Bleau zaczyna niebieszczyć Hint of Gold jeszcze w pąkach



Klon ściętolistny A. trunkatum - ciekawe, jak się wybarwi...




Witaj Asiu

Jakie fajniutkie te fioletowe roślinki
____________________
Ania Spelnione marzenie
Kawa 12:14, 10 wrz 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
ta barbula ciekawa
i patrz 1000 strzelił
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
inka74 13:24, 10 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
galgAsia napisał(a)
Ja z jednej strony też oczekiwałam trochę więcej , ale z drugiej... Może to i lepiej, że bardzo się nie rozrasta, bo inne szaleją Jak będę robiła nową rabatę, to gdzieś ją z brzega wcisnę, żeby widzieć te kolorowe listki.

Iwonka, mam sklerozę, przyznaję bez bicia - mogę teraz ciąć kielichowce? bo nagle ruszyły z kopyta i się panoszą...
ja tydzień temu przycięłam wszystkie bo też osiągnęły rozmiary znaczne. I przesadziłam Venus, nawet liści nie zgubiła. Na razie wszystkie 3 kielichowce żyją i nie wykazują żadnych oznak, że im to zaszkodziło w jakikolwiek sposób. Lepiej by jednak było takie większe korekty zrobić wczesną wiosną lub po kwitnieniu (nadal mam pojedyncze kwiaty na Aphrodite). Jak musisz ciąć to tnij ale trochę dłużej niż docelowo. Wtedy jakby zmarzły będziesz miała zapas. Tak tylko korekcyjnie teraz.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosiek33 13:28, 10 wrz 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ta barbula ma kwiaty w fiolecie czy obiektyw przekłamuje?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
galgAsia 13:48, 10 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ania111 napisał(a)



Witaj Asiu

Jakie fajniutkie te fioletowe roślinki
O, Ania Dawno Ciebie nie było
Bardzo lubię fioletowo - niebieskie roślinki w ogrodzie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 13:51, 10 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kawa napisał(a)
ta barbula ciekawa
i patrz 1000 strzelił
O tak, barbulka moja ulubiona

Gosiek33 napisał(a)
Ta barbula ma kwiaty w fiolecie czy obiektyw przekłamuje?
To zdjęcie z ub. roku jest chyba bliższe prawdy

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 13:53, 10 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
inka74 napisał(a)
ja tydzień temu przycięłam wszystkie bo też osiągnęły rozmiary znaczne. I przesadziłam Venus, nawet liści nie zgubiła. Na razie wszystkie 3 kielichowce żyją i nie wykazują żadnych oznak, że im to zaszkodziło w jakikolwiek sposób. Lepiej by jednak było takie większe korekty zrobić wczesną wiosną lub po kwitnieniu (nadal mam pojedyncze kwiaty na Aphrodite). Jak musisz ciąć to tnij ale trochę dłużej niż docelowo. Wtedy jakby zmarzły będziesz miała zapas. Tak tylko korekcyjnie teraz.
A to poczekam do wiosny Bo a nuż tej zimy będą mrozy...?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 20:01, 10 wrz 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Oby następny tysiąc, i kolejne po nim, był równie interesujący jak ten pierwszy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magleska 20:05, 10 wrz 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Asia
gratuluję tysiączka
niesamowita ta fotka barbuli-mam taką ,ale moja tak ładnie na fotkach nie wygląda
coś kiepsko mi pozuje
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies