Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 10:46, 20 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
TAR napisał(a)
Asia ale juz u Ciebie ruszylo, moje fredzlowate czerwone oczary jeszcze nie sa az tak rozwiniete, krokusy ledwo co z ziemi wyszly o kalinach ani tym bardziej o wawrzynku jeszcze nie moge myslec. Uśpione wszystko. Za to bocian juz przylecial

Te szydełkowe dziela bardzo mi sie podobaja, u mnie juz oczy nie te i kręgosłup, bo cos tam dziergac umiem.
Za to przymierzam sie obecnie do wykonania kilku obrazów z mchu, po remoncie moje antracytowe ściany az proszą sie o taki akcent. W weekend jade na plaze pozbierać troche patyczkow i szyszuniek, mam cały słoj bursztynu uzbieranego przez meża, dokupie jeszcze paproci stabilizowanych i bede tworzyc florystyczne dziela no chyba, ze ogrod mnie pochlonie calkowicie, w co zaczynam powatpiewac, wena jak poszla w ub sezonie tak nie wrocila.
Moja Diane to już wręcz przekwita. Za to Feuerzauber trwa i trwa , co mnie cieszy bardzo
A moje boćki jeszcze w drodze... Wczoraj było Józefa, więc już droga wolna, można przylatywać

Obrazy z mchu brzmią ciekawie. Czekam na fotorelację
Wena wróci, nie smutaj
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 10:53, 20 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
UlaB napisał(a)
Asia, chyle czoła przed Twoimi robótkami ręcznymi. Świetnie wychodzą te wianki!! Nie chcesz zrobic na zamówienie?

Duzo juz masz kwiecia - u mnie na razie przebisniegi i powoli przylaszczki. Pierwsze krokusy pokazuja kolor w najbardziej osłonietym miejscu i zbierają sie ciemierniki. Kalina CH.L. w pąkach - to jej pierwszy rok u mnie, zobacze jak sie spisze. Czy napiszesz mi jaka to taka fajna dwubarwna odmiana oczara?
Moje przylaszczki jeszcze śpią, i ciemierniki mają na razie tylko jednego przedstawiciela. Ale wszystko sadzone latem ub. roku, więc mają jeszcze czas na rozruch

Kalina u mnie też pierwszy rok, i planuję ją przesadzić. Po kwitnieniu zamierzam ją przyciąć, żeby się trochę rozkrzewiła, no i lepiej zniosła przeprowadzkę.

Ten oczar to Feuerzauber. TARcia mnie nim zaraziła, bo dodatkowo jeszcze pięknie przebarwia liście jesienią, no i jest , drugi to Diane, też piękny i wiosną, i jesienią.

Dziękuję za dobre słowo Na razie robię nie na zamówienie, tylko w ramach niespodzianki I nie nadążam...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 10:55, 20 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen napisał(a)
Asia, przepiękne wianuszki zazdraszczam chęci
Helen, dzięki
Zaczęłam w listopadzie od gwiazdki zobaczonej w działkowcu I tak jakoś wyhamować nie mogę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 10:58, 20 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Cudne te wianki! Niepowtarzalne. Ta depresja pozimowa bardzo służy Twojej kreatywności.
Cieszę się ogromnie, że się Tobie podobają. Nawet nie wiesz, jak bardzo...

W ogrodzie jeszcze nic nie robię, zimno, mokro, wietrznie. Jeszcze tylko lalki dla bratanicy (6 urodziny za tydzień!), dokończyć wianki i może jakieś koszyczki na Wielkanoc i szlus! szydełko do szuflady...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 10:59, 20 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
SylwiaBe napisał(a)
Oj taaak, piękna wiosna w Twoim ogrodzie, ale też i w domu - no masz talenta dziewczyno
No mam, co będę się wypierać
To wykorzystuję, co dostałam Może trochę ładniej się robi dookoła dzięki temu...
Dziękuję
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 11:01, 20 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Tamaryszek napisał(a)
No, właśnie, tak, jak napisałaś, ten marzec jest taki, jak kiedys bywały, odzwyczailiśmy się. U mnie jedynie oczary dały popis, reszta ledwo co wyłazi. Ja zresztą jeszcze nie sprzątałam na rabatach, nie chcę niszczyc kołderki stworzonkom. Więc może pod spodem sporo się dzieje.
Iza, ja też nie ruszam ściółki pozimowej. Dużo liści i drobnych gałązek mam na rabatach, chyba to zostawię jako naturalny mulcz, zamiast kory.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 11:05, 20 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
MiluniaB napisał(a)

Wiosennie pięknie, ale wianki muszę zacytować. Bardzo cenie ręczną robotę - zresztą sama wiankuję, ale Twoje wianki mnie zauroczyły - śliczne
Dziękuję bardzo Tak miło się czyta takie słowa.
Bardzo mnie korci pójście w stronę Twoich minimalistycznych wianków, ale widziałaś, czym to się kończy... Dużo i kolorowo
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 11:06, 20 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Basieksp napisał(a)
No jest
Oby była ciepła, słoneczna i wilgotna, czego sobie i Tobie życzę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
inka74 11:09, 20 mar 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ale piękne i nietuzinkowe wianki!!!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosialuk 13:51, 20 mar 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5296
Asia wianuszki perfekcyjnie wykonane.
Oj czekamy na tę wiosnę, czekamy. Dzisiaj śnieg jeszcze padał.
Moje przebiśniegi jakieś zabiedzone takie, przylaszczki też jeszcze śpią. Lepiej w domu z szydełkiem siedzieć.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies